Бібліотека

Студенти факультету лінгвістики мають можливість користуватися не лише навчальною літературою, представленою у бібліотеці НТУУ «КПІ», але й навчальними матеріалами (підручниками, художньою літературою, періодичними виданнями), які зберігаються у методичних кабінетах випускових кафедр.

Детальний список представлених видань можна знайти на сайтах випускових кафедр та кафедри української мови літератури та культури.

Методичний кабінет кафедри ТПП англійської мови

При кафедрі ТПП англійської мови працює методичний кабінет. У ньому зібрано більше 4,5 тис. книжок для вивчення англійської мови. Це - підручники, словники, праці з теорії перекладу, стилістики, лексикології. Є книжки для позакласного читання та методична література.

Книжок - достатньо, і студенти можуть брати їх на 1- 5 днів для занять вдома.

Зі словниками й книжками, які наявні в одному екземплярі, студенти можуть працювати в читальному залі (при методичному кабінеті).

Викладачі й студенти мають можливість брати словники й книжки на лекції, що дуже зручно. У методичному кабінеті представлені навчальні відео- та аудіокасети.

Кабінет працює: 8:30 – 16:00.

Методичний кабінет знаходиться: 7-й корпус, 604 аудиторія.

Методичний кабінет кафедри ТПП французької мови

Методичний кабінет забезпечує учбовий процес навчальною та методичною літературою, а також технічним обладнанням (аудіо-, відеомагнітофонами). Кількість навчальної літератури, яка знаходиться у методичному кабінеті, складає 1917 одиниць, що 100% задовольняє учбовий процес кафедри.

За сприяння Французького культурного центру та посольства Франції в Україні до методичного кабінету надходять такі періодичні видання:

• Science&Vie ;
  • Nextes et documents pour la classe ;
  • Capital ;
  • Le nouvel economiste ;
  • La Recherche ;
  • Le français monde ;
  • Courrier.

Кабінет працює: 8:30 – 16:00.

Методичний кабінет знаходиться: 7-й корпус, 632 аудиторія.

Методичний кабінет кафедри ТПП німецької мови

На кафедрі ТПП німецької мови з початку її заснування щоденно працює методичний кабінет (аудиторія 703) з 8:30 до 16.30 з обідньою перервою з 13.00 до 14.00 год.

Студенти та викладачі мають змогу використовувати наявну навчально-методичну літературу, підручники вітчизняних та зарубіжних видавництв, аудіо- та відеотеку німецькою мовою у підготовці до занять.

Регулярно в методичний кабінет надходять періодичні видання з Німеччини, такі як журнал „Deutschland” німецькою та українською мовами.

Методичний кабінет кафедри української мови літератури та культури

На кафедрі УМЛК щоденно працює методичний кабінет з 9:30 до 16:00 з обідньою перервою з 13.00 до 14.00 год.

Студенти та викладачі мають змогу використовувати навчальну літературу з української мови та літератури, словники, художню літературу українських та зарубіжних письменників (українською мовою).

1.07.2022
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
29.06.2022
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.