Організація та методика проведення наукових досліджень студентами

Організація підготовки творчої особистості майбутнього перекладача передбачає залучення студентів до наукової роботи протягом усього періоду навчання в університеті. Звичайно, зміст дослідницької роботи студентів поступово ускладнюється, стає більш глибоким від курсу до курсу.

На молодших курсах студенти знайомляться з науковими напрямками роботи кафедр, пишуть реферати, виступають з доповідями і повідомленнями на семінарських і практичних заняттях, беруть участь у роботі наукових студентських гуртків, наукових студентських конференцій. Ці перші етапи набуття наукового досвіду передбачають ознайомлення майбутніх перекладачів з окремими прийомами, методами, видами наукового дослідження, основними поняттями наукового апарату, правилами підбору потрібної інформації та підготовки доповідей, рефератів тощо.

Якісно новим етапом у творчій підготовці майбутнього перекладача з англійської мови ІІІ - V курси, де студенти виконують систему завдань науково-дослідницького характеру. Завдання мають різну спрямованість. Виконання цих завдань дозволяє студенту підійти до свідомого вибору теми майбутньої дипломної та магістерської роботи, яку кафедра має розглянути і затвердити.

На V курсі завершується підготовка майбутніх фахівців. Студенти виконують і захищають дипломні або магістерські роботи з перекладознавства, які є підсумком їх науково-дослідної роботи в університеті. Нерідко наукові проблеми, що досліджуються студентами в рамках дипломних чи магістерських робіт, стають пріоритетним напрямком їх подальшого наукового та професійного зростання.

ДодатокРозмір
Організація та методика проведення наукових досліджень студентами287.23 КБ
1.07.2022
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
29.06.2022
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.