Організація та методика проведення наукових досліджень студентами

Організація підготовки творчої особистості майбутнього перекладача передбачає залучення студентів до наукової роботи протягом усього періоду навчання в університеті. Звичайно, зміст дослідницької роботи студентів поступово ускладнюється, стає більш глибоким від курсу до курсу.

На молодших курсах студенти знайомляться з науковими напрямками роботи кафедр, пишуть реферати, виступають з доповідями і повідомленнями на семінарських і практичних заняттях, беруть участь у роботі наукових студентських гуртків, наукових студентських конференцій. Ці перші етапи набуття наукового досвіду передбачають ознайомлення майбутніх перекладачів з окремими прийомами, методами, видами наукового дослідження, основними поняттями наукового апарату, правилами підбору потрібної інформації та підготовки доповідей, рефератів тощо.

Якісно новим етапом у творчій підготовці майбутнього перекладача з англійської мови ІІІ - V курси, де студенти виконують систему завдань науково-дослідницького характеру. Завдання мають різну спрямованість. Виконання цих завдань дозволяє студенту підійти до свідомого вибору теми майбутньої дипломної та магістерської роботи, яку кафедра має розглянути і затвердити.

На V курсі завершується підготовка майбутніх фахівців. Студенти виконують і захищають дипломні або магістерські роботи з перекладознавства, які є підсумком їх науково-дослідної роботи в університеті. Нерідко наукові проблеми, що досліджуються студентами в рамках дипломних чи магістерських робіт, стають пріоритетним напрямком їх подальшого наукового та професійного зростання.

ДодатокРозмір
Організація та методика проведення наукових досліджень студентами287.23 КБ
1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.