Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови

Кафедра теорії практики та перекладу англійської мови y складі факультету лінгвістики була заснована в 1995 році.

Завідувач кафедри -   Калита Алла Андріївна, доктор філологічних наук, професор.

На кафедрі працює 29 штатних науково-педагогічних працівники. Забезпеченість кафедри кадрами вищої науково-педагогічної кваліфікації становить 31,03%: 2 доктори філологічних наук, професори; 4 кандидати філологічних наук, доценти;  2 кандидати педагогічних наук, доценти; 1 кандидат педагогічних наук, старший викладач, 12 старших викладачів (41,38%). На кафедрі працює 8 молодих викладачів, що становить 27,59% штатного складу викладачів.

Робота у міжнародних програмах (TEMPUS-TACIS), підвищення кваліфікації закордоном, зокрема у  Великій Британії у Мовному центрі Бристольського університету, допомагає викладачам слідкувати за новітніми тенденціями розвитку сучасної англійської мови.

Студенти нашої кафедри мають змогу навчатись, використовуючи сучасні  мультимедійні технології. Але книга й сьогодні залишається основним джерелом знань, тому на кафедрі створено методичний кабінет з великої кількістю навчальної та художньої літератури.

Напрям підготовки:

• Бакалавр   6.020303 - «Філологія»
  • Спеціаліст 7.030507   «Переклад»

На кафедрі розроблено концепцію підготовки фахівців за спеціальністю 'Переклад'. Концепція враховує контекст професійної діяльності фахівця (роботу в ринкових структурах), передбачає ґрунтовну комп'ютерну підготовку (для досягнення цієї мети розроблено курси: 'Основи інформатики та прикладної лінгвістики', 'Лінгвістичне забезпечення інтелектуальних систем', 'Інтелектуальні інформаційні технології', 'Інженерна та прикладна лінгвістика'.

Особливу увагу приділено курсам: 'Переклад ділового мовлення', 'Практика перекладу ділової англійської мови (Business English'), та різним аспектам технічного перекладу(General Engineering, Electronics, Computing), які дають змогу набути необхідних навичок та вмінь. Цінну навчальну літературу з різних дисциплін, було придбано факультетом, розроблено викладачами кафедри та одержано за програмою 'TEMPUS-TACIS'.

Кафедра співпрацює з відомими університетами Великої Британії, Британською Радою в Україні та видавництвом 'Лонгман', які організують семінари, лекції, зустрічі з викладачами та авторами навчально-методичної літератури.

Сайт кафедри http://ktppam.kpi.ua/

Додаткові бали
Додаткові бали для нарахування стипендії http://fl.kpi.ua/node/1158
24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.