Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови

Кафедра теорії практики та перекладу англійської мови y складі факультету лінгвістики була заснована в 1995 році.

Завідувач кафедри -   Калита Алла Андріївна, доктор філологічних наук, професор.

На кафедрі працює 29 штатних науково-педагогічних працівники. Забезпеченість кафедри кадрами вищої науково-педагогічної кваліфікації становить 31,03%: 2 доктори філологічних наук, професори; 4 кандидати філологічних наук, доценти;  2 кандидати педагогічних наук, доценти; 1 кандидат педагогічних наук, старший викладач, 12 старших викладачів (41,38%). На кафедрі працює 8 молодих викладачів, що становить 27,59% штатного складу викладачів.

Робота у міжнародних програмах (TEMPUS-TACIS), підвищення кваліфікації закордоном, зокрема у  Великій Британії у Мовному центрі Бристольського університету, допомагає викладачам слідкувати за новітніми тенденціями розвитку сучасної англійської мови.

Студенти нашої кафедри мають змогу навчатись, використовуючи сучасні  мультимедійні технології. Але книга й сьогодні залишається основним джерелом знань, тому на кафедрі створено методичний кабінет з великої кількістю навчальної та художньої літератури.

Напрям підготовки:

• Бакалавр   6.020303 - «Філологія»
  • Спеціаліст 7.030507   «Переклад»

На кафедрі розроблено концепцію підготовки фахівців за спеціальністю 'Переклад'. Концепція враховує контекст професійної діяльності фахівця (роботу в ринкових структурах), передбачає ґрунтовну комп'ютерну підготовку (для досягнення цієї мети розроблено курси: 'Основи інформатики та прикладної лінгвістики', 'Лінгвістичне забезпечення інтелектуальних систем', 'Інтелектуальні інформаційні технології', 'Інженерна та прикладна лінгвістика'.

Особливу увагу приділено курсам: 'Переклад ділового мовлення', 'Практика перекладу ділової англійської мови (Business English'), та різним аспектам технічного перекладу(General Engineering, Electronics, Computing), які дають змогу набути необхідних навичок та вмінь. Цінну навчальну літературу з різних дисциплін, було придбано факультетом, розроблено викладачами кафедри та одержано за програмою 'TEMPUS-TACIS'.

Кафедра співпрацює з відомими університетами Великої Британії, Британською Радою в Україні та видавництвом 'Лонгман', які організують семінари, лекції, зустрічі з викладачами та авторами навчально-методичної літератури.

Сайт кафедри http://ktppam.kpi.ua/

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.