Шановні політехніки!

Червень 30, 2022 автор: admin

За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
Продовжуються слідчі дії щодо воєнних злочинів рф проти мирного населення.
На східному та південному напрямі наші воїни стійко тримають рубежі оборони, відбивають численні атаки та нищать ворога.
Тривають запеклі бої за Лисичанськ.
Минулої доби агресор знову завдав масований ракетний по всій території України. Застосовано ракети повітряного, морського та наземного базування.
Частину ракет Повітряними силами та ППО було збито.
Удари завдано по м. Дніпро та області, Одещині, Миколаївщині.
 Дніпропетровщина, вільні  території Луганщини, Донеччини, Харківщина зазнали обстрілів артилерією та РСЗВ.
Ворог застосовує заборонені Міжнародними Конвенціями касетні боєприпаси.
Артилерійські обстріли прикордоння Сумщини.
 Зростає число жертв від рук окупантів серед мирного населення.
На загарбаній території армія мародерів продовжує терор, грабежі, насильство та знищення мирного населення.
 Окупанти виявляють та незаконно затримують проукраїнських активістів. Затриманих  розміщують у фільтраційних таборах з подальшою примусовою депортацією у віддалені, депресивні регіони рф.
Окупанти проводять каральні акції з метою придушення зростаючого національного спротиву, партизанських дій народних месників.
Водночас, продовжують агітаційно-пропагандистську роботу, шантаж, погрози та інші заходи з метою примусу населення до співпраці. Активізувалися дії щодо референдуму на окупованих територіях півдня України.

Наші дії:

Зростає інтенсивність ракетних ударів окупантами по населеним пунктам на всій території України:
-  прямуючи на роботу, вирішуючи побутові питання завчасно продумайте свої дії, маршрут руху, місця можливого укриття;
- уточніть розташування найближчого укриття від робочого місця, порядок руху, ваші завдання за розподілом обов'язків у підрозділі;
- за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття, повідомте колег про тривогу, не нехтуйте загрозою небезпеки;
- безумовно виконуйте розпорядження військових, патрульних;
- будьте пильні, при виявленні осіб з підозрілою поведінкою повідомити поліцію, Сили ТРО. Не вчиняйте самостійних дій.
Відступаючи, ворог замінував будинки, дитячі майданчики, парки, сквери, лісові масиви, водоймища, сільськогосподарські угіддя. Гинуть дорослі і діти від таких боєприпасів:
- будьте уважні і обережні, при виявленні підозрілих предметів, уцілілих боєприпасів, мін негайно повідомити ДСНС, МВС.
Не залишайте без нагляду дорослих та роз'яснюйте дітям про смертельну небезпеку таких боєприпасів.

Протидіємо розвідці ворога. Закон України, керівництво Сил оборони вимагає:
- не розміщувати фото відео фіксацію результатів вогневих ударів окупантами та не відповідати на запити про такі результати у соціальних мережах;
- забороняється використовувати відеореєстратор на автомобілі а також фотографувати об'єкти та дії наших Сил оборони;
- не повідомляти в інтерв'ю, дописах адреси, місця масового перебування людей, укриття населення, військових об'єктів, оперативну інформацію про бойові дії Сил оборони  - це призводить до тяжких, трагічних наслідків;
- не розміщувати фото роботи наших Сил ППО - ворог визначить місце стартових, вогневих позицій.
Триває війна на інформаційному фронті, тому необхідно:
- дотримуватися інформаційної гігієни - не множити фейки, панічні настрої;
- не поширюйте не перевірену інформацію з сумнівних джерел.
Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.
Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати.
Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко
8.08.2022
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.