Абітурієнту

Шановний абітурієнт!

Запрошуємо на навчання до факультету лінгвістики НТУУ "КПІ"!

Picture

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС              ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС             ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ                                                                                 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Питання - відповіді

Факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання за спеціальністю 035 Філологія абітурієнтів / студентів іноземних громадян. Детальніше за посиланням www.istudent.kpi.ua

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)