Абітурієнту

Шановний абітурієнт!

Запрошуємо на навчання до факультету лінгвістики НТУУ "КПІ"!

Picture

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС              ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС             ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ                                                                                 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Питання - відповіді

Факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання за спеціальністю 035 Філологія абітурієнтів / студентів іноземних громадян. Детальніше за посиланням www.istudent.kpi.ua

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.