Абітурієнту

Шановний абітурієнт!

Запрошуємо на навчання до факультету лінгвістики НТУУ "КПІ"!

Picture

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС              ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС             ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ                                                                                 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Факультет лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на навчання за спеціальністю 035 Філологія абітурієнтів / студентів іноземних громадян. Детальніше за посиланням www.istudent.kpi.ua

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: