Наукова робота студентів

Студенти факультету лінгвістики, так й інженерних факультетів / інститутів активно залучаються до наукової роботи.

Факультет лінгвістики організовує щорічно Міжнародну студентську науково-практичну конференцію Innovations in Science and Technology. Більш детально можна ознайомитись на сайті конференції http://konfist.fl.kpi.ua

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.