Наукова робота студентів

Студенти факультету лінгвістики, так й інженерних факультетів / інститутів активно залучаються до наукової роботи.

Факультет лінгвістики організовує щорічно Міжнародну студентську науково-практичну конференцію Innovations in Science and Technology. Більш детально можна ознайомитись на сайті конференції http://konfist.fl.kpi.ua

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.