Наукова робота студентів

Студенти факультету лінгвістики, так й інженерних факультетів / інститутів активно залучаються до наукової роботи.

Факультет лінгвістики організовує щорічно Міжнародну студентську науково-практичну конференцію Innovations in Science and Technology. Більш детально можна ознайомитись на сайті конференції http://konfist.fl.kpi.ua

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.