Кафедра англійської мови технічного спрямування №1

КАФЕДРА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТЕХНІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ №1

Кафедра англійської мови технічного спрямування № 1 організована у 2006 році.

На даний момент на кафедрі працює 44 кваліфікованих науково-педагогічних працівників, з них 1 професор, 8 кандидатів наук (з них 7 доцентів), 12 старших викладачів, 21 викладача. Науковим керівником кафедри є професор Саєнко Наталія Семенівна. Викладачі кафедри проводять науково-педагогічну діяльність на 5 факультетах КПІ ім. Ігоря Сікорського, успішно навчаючи англійської мови більше 5000 здобувачів освіти денної та заочної форми навчання. Кафедра обслуговує такі технічні факультети: ІЕЕ, ТЕФ, ФЕЛ, ФЕА, ХТФ

Основними напрямками роботи кафедри є:

• висококваліфіковане навчання студентів англійської мови технічного спрямування;
  • надання консультативної допомоги студентам та підготовки до участі у студентських олімпіадах та конференціях;
  • розробка навчальних програм та навчально-методичних матеріалів.

Колектив кафедри активно займається розробкою актуальних методичних питань з навчання англійської мови технічного спрямування та підвищує свою кваліфікацію, проходячи стажування в інших провідних вузах України, у Британській раді та американських організаціях з мовної освіти.

Кафедра активно співпрацює із випусковими кафедрами НТУУ “КПІ” та із спорідненими кафедрами інших навчально-освітніх закладів. Щовесни проводяться наукові конференції, де студенти 3-4 курсів представляють свої доповіді на теми зі своєї спеціальності англійською мовою.

В умовах впливу європейської інтеграції на освіту викладачі кафедри запроваджують та реалізують навчальні програми згідно з Болонським процесом.

Викладачі кафедри здійснюють організацію навчання англійської мови, формуючи у студентів високий рівень англомовної комунікативної компетенції. Мультимедійні технології та інтерактивні стратегії, що запроваджуються викладачами, та комунікативна методика сприяють забезпеченню досягнення рівня володіння мовою В2, який є стандартом для ступеня бакалавра, та С1для магістрів.

Кафедра активно рухається вперед, постійно вдосконалюючи якість викладання мови та підвищуючи професійний рівень занять. Цьому сприяють створені на кафедрі методичні робочі групи та наукові секції, учасники яких постійно проводять конференції по обміну досвідом, допомагають молодим викладачам в організації навчального процесу, проводять семінари з новітніх методик та технологій навчання англійської мови. Викладачі беруть участь у конференціях та семінарах, відслідковують та впроваджують нові методики навчання, співпрацюють з іншими вузами щодо нагальних проблем мовної підготовки.

Викладачі кафедри і в майбутньому будуть сприяти розвитку сучасної України шляхом якісного навчання майбутніх світочів вітчизняного олімпу науки.

Сайт кафедри http://kamts1.kpi.ua/

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)