Наші партнери

НТУУ „КПІ” – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу. Підготовка в університеті здійснюється у 8-ми інститутах (у т.ч. у двох військових), 18 факультетах університету, філії в м.Славутичі. Навчальний процес проводять досвідчені викладачі та відомі вчені України На  базі університету функціонує 8 навчально-наукових центрів, 12 науково-дослідних інститутів, 14 науково-дослідних центрів і 1 конструкторське бюро.

НАШИ ПАРТНЕРИ

Безкоштовні курси ешко - найбільший онлайн центр із вивчення англійської мови в Україні.

Освітня агенція Business Link

Міжнародний виставковий центр

Центр Перекладів "MYVIC SOLUTIONS"

ТОВ "Ерідан 2002"

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.