Наші партнери

НТУУ „КПІ” – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу. Підготовка в університеті здійснюється у 8-ми інститутах (у т.ч. у двох військових), 18 факультетах університету, філії в м.Славутичі. Навчальний процес проводять досвідчені викладачі та відомі вчені України На  базі університету функціонує 8 навчально-наукових центрів, 12 науково-дослідних інститутів, 14 науково-дослідних центрів і 1 конструкторське бюро.

НАШИ ПАРТНЕРИ

Безкоштовні курси ешко - найбільший онлайн центр із вивчення англійської мови в Україні.

День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення