Наші партнери

НТУУ „КПІ” – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу. Підготовка в університеті здійснюється у 8-ми інститутах (у т.ч. у двох військових), 18 факультетах університету, філії в м.Славутичі. Навчальний процес проводять досвідчені викладачі та відомі вчені України На  базі університету функціонує 8 навчально-наукових центрів, 12 науково-дослідних інститутів, 14 науково-дослідних центрів і 1 конструкторське бюро.

НАШИ ПАРТНЕРИ

Безкоштовні курси ешко - найбільший онлайн центр із вивчення англійської мови в Україні.

Освітня агенція Business Link

Міжнародний виставковий центр

Центр Перекладів "MYVIC SOLUTIONS"

ТОВ "Ерідан 2002"

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту