Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування № 3 була організована у 2006 році.

Завідувачем кафедри єк.ф.н., доцент Янко Нелія Андріївна. Нині на кафедрі працює 49 висококваліфікованих викладачів, з яких 1 є доцентом,23 – старшими викладачами та 25 – викладачами.

Викладачі кафедри здійснюють науково-педагогічну діяльність на 9 гуманітарних та технічних факультетах НТТУ “КПІ”, включаючи ФММ, ФСП, ФПМ, ВПІ, ІПСА, ММІФ, РТФ, ФБТ, ФІОТ, успішно навчаючи англійської мови приблизно 6200 студентів.

Основними напрямками роботи кафедри є:

• висококваліфіковане навчання студентів названих факультетів англійської мови;
  • надання консультативної допомоги студентам та підготовки до участі у студентських олімпіадах та науково-практичних конференціях;
  • розробка навчальних програм та навчально-методичних матеріалів;
  • проведення наукових досліджень з проьлем лінгвістики, методики викладання англійської мови, педагогіки та психології , а також публікація результатів дослідження у формі наукових статей у фахових виданнях та тез доповідей на наукових конференціях;
  • проведення науково-практичної конференції з проблем методики викладання англійської мови.

У рамках вказаних напрямків основною тематикою наукової та науково-методичної роботи кафедри англійської мови гуманітарного спрямування №3 є психолого-педагогічна та філологічна.

Психолого-педагогічнийнапрямреалізується в 4 дисертаційних дослідженнях, а саме: ст. викл. Кононенко С.А., викл. Корницькою  Ю.А., викл. Духаніною Н.М. та викл. Лузан М.В.

Філологічний напрямреалізується в наукових дослідженнях доцента Янко Н.А. та в 4  дисертаційних дослідженнях аспірантів:  викл. Макеєвої К.С., викл. Бойко І.В., викл. Борковської І.П. та викл. Грицанчук О.А.

Наразі членами кафедри завершено 2 дисертаційних дослідження педагогічного напрямку й подано на рецензування:

• Огурцова О.Л. - «Методика використання Інтернет-ресурсів для навчання майбутніх економістів ділової англійської мови»,
  • Корницька Ю.А. – «Формування патріотичних цінностей студентів технічних ВНЗ».

Колектив кафедри активно займається розробкою актуальних методичних питань з навчання англійської мови гуманітарного спрямування та підвищує свою кваліфікацію на відповідних курсах та програмах НТУУ «КПІ» та інших університетах.

Кафедра активно співпрацює із випусковими кафедрами НТУУ “КПІ” та із спорідненими кафедрами інших навчально-освітніх закладів. Щовесни бере участь у проведенні всеукраїнської науково-практичної студентської  конференції, де студенти 3-4 курсів представляють свої доповіді на теми зі своєї спеціальності англійською мовою.

В умовах впливу європейської інтеграції на освіту викладачі кафедри запроваджують та реалізують навчальні програми згідно з Болонським процесом.

Викладачі кафедри здійснюють організацію навчання англійської мови, формуючи у студентів високий рівень англомовної комунікативної компетенції в професійному спілкуванні. Мультимедійні технології та інтерактивні стратегії, що запроваджуються викладачами, та комунікативна методика сприяють забезпеченню досягнення рівня володіння мовою В2, який є стандартом для ступеня бакалавра, та С1для магістрів.

Кафедра активно рухається вперед, постійно вдосконалюючи якість викладання мови та підвищуючи професійний рівень занять. Цьому сприяють створені на кафедрі методичні робочі групи та наукові секції, учасники яких постійно проводять конференції з обміну досвідом, допомагають молодим викладачам в організації навчального процесу, проводять семінари з новітніх методик та технологій навчання англійської мови. Викладачі беруть участь у конференціях та семінарах, відслідковують та впроваджують нові методики навчання, співпрацюють з іншими вузами щодо нагальних проблем мовної підготовки, розробляють методичні матеріали та дистанційні курси для підвищення результативності та покращення якості викладання англійської мови для студентів НТТУ “КПІ”.

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.