Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування № 3 організована в 2006 році. Завідує кафедрою професор, доктор педагогічних наук Cімкова Ірина Олегівна.

Викладачі кафедри проводять науково-педагогічну діяльність на 9 факультетах / інститутах КПІ ім. Ігоря Сікорського. Кафедра забезпечує викладання дисциплін "Англійська мова", "Англійська мова професійного спрямування", "Англійська мова професійного спрямування (поглиблено)".

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)
28.02.2021