Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ З ПОВНИМ ПЕРЕЛІКОМ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЩО ПРОВОДЯТЬ АТЕСТАЦІЮ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 26 квітня 2017 року №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» у Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського» (далі – КПІ ім. Ігоря Сікорського) створено атестаційну комісію з метою визначення рівня володіння державною мовою відповідно до вимог щодо рівня мовної та комунікативної компетентностей.

Атестація — це оцінювання рівня вільного володіння державною мовою особами, які претендують на зайняття посади державної служби, відповідно до вимог щодо рівня мовної та комунікативної компетентностей.

Якщо учасник атестації працює або навчається в КПІ ім. Ігоря Сікорського, він проходить атестацію в іншому уповноваженому ВНЗ.

Організація та проведення атестації

Атестація проводиться у три етапи:

1) приймання заяв від осіб, які претендують на зайняття посади державної служби, щодо проходження атестації;

2) проходження атестації у письмовій та усній формі;

3) визначення результатів атестації та інформування учасників атестації про них.

Порядок проведення атестації в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Склад атестаційної комісії

Графік атестаційних сесій

Інформація для громадських об’єднань

Права та обов’язки учасників атестації

Структура завдань та система оцінювання

Підтвердження електронних посвідчень осіб, що пройшли атестацію

Вартість проходження атестації складає 640 гривень.

КПІ ім. Ігоря Сікорського видає електронні посвідчення

Вільне володіння державною мовою також підтверджується для осіб, які мають такі документи:

1) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою “5” за вивчення української мови;

2) документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;

3) диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою “відмінно” за вивчення української мови;

4) диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

Особа, яка має один із зазначених у цьому пункті документів, може звернутися до КПІ ім. Ігоря Сікорського про видачу посвідчення на безоплатній основі заповнивши онлайн-заявку, до якої повинні бути прикріплені копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків.

Зареєструватися для проходження атестації та/або отримання посвідчення щодо вільного володіння державною мовою можна заповнивши онлайн-заявку або за посиланням http://kpi.ua/enter-ua

Контактна інформація: м.Київ, пр. Перемоги 37, корпус 7.

Телефон(044)204-85-37

E-mail: mova@kpi.ua

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ