Мальовничими стежками Київщини

15 травня 2011р. співробітники факультету лінгвістики вирушили на екскурсію по прекрасним куточкам Київщини. Незабутні враження залишились в душі кожного після відвідання музею - садиби Івана Козловського у с. Мар'янівка. Більше 50 років співав І. Козловський на сцені Великого Московського театру опери та балету. Він увійшов у 20-ку кращих тенорів світу. Людина, знана у всьому світі, ніколи не забувала свою рідну Мар'янівку. Радість, задоволення, насолоду отримали всі екскурсанти, попавши в один із найчарівніших куточків Білої Церкви - знаменитий дендропарк «Олександрія», заснований графом Ксаверієм Браницьким у 80-х роках 18 століття. Дуже приємно нам, працівникам НТУУ «КПІ», було чути, що деякі рідкісні дерева, що ростуть в дендропарку, прикрашають і територію нашого університету. Ще одне задоволення, яке ми отримали, - це музика І.С. Баха, що звучала в невеликому затишному органному залі міста. То ж запрошуємо всіх до наступної мандрівки по цікавим куточкам України.

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.