Мальовничими стежками Київщини

15 травня 2011р. співробітники факультету лінгвістики вирушили на екскурсію по прекрасним куточкам Київщини. Незабутні враження залишились в душі кожного після відвідання музею - садиби Івана Козловського у с. Мар'янівка. Більше 50 років співав І. Козловський на сцені Великого Московського театру опери та балету. Він увійшов у 20-ку кращих тенорів світу. Людина, знана у всьому світі, ніколи не забувала свою рідну Мар'янівку. Радість, задоволення, насолоду отримали всі екскурсанти, попавши в один із найчарівніших куточків Білої Церкви - знаменитий дендропарк «Олександрія», заснований графом Ксаверієм Браницьким у 80-х роках 18 століття. Дуже приємно нам, працівникам НТУУ «КПІ», було чути, що деякі рідкісні дерева, що ростуть в дендропарку, прикрашають і територію нашого університету. Ще одне задоволення, яке ми отримали, - це музика І.С. Баха, що звучала в невеликому затишному органному залі міста. То ж запрошуємо всіх до наступної мандрівки по цікавим куточкам України.

24.08.2018
Графік поселення
Графік поселення 1 курсу ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ
29.05.2018
Запрошуємо всіх на наше свято!
Додаткові бали
Список розподілу додаткових балів ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ