Професійна діяльність випускників

Наші випускники працюють:

• спеціалістами з перекладу науково-технічної документації;
  • викладачами у ВНЗ України, спеціалізованих школах та гімназіях, тощо;
  • журналістами на провідних телеканалах України;
  • редакторами-перекладачами у відомих ЗМІ України;
  • гідами-перекладачами, в туристичних агенціях;
  • стюардесами в міжнародних авіакомпаніях;
  • помічниками директорів компаній з іноземним капіталом (Procter&Gamble Ukraine, L’Oreal Ukraine, IBM, British CouncilRenaultCitroën, група Лакталіс, Auchan, тощо);
  • перекладачами у представництвах міжнародних структур та організацій в Україні (Bosch, Bayer, ABT Баварія, Hansa, Schwarzkopf тощо);
  • координаторами в міжнародних культурно-освітніх центрах;
  • перекладачами і референтами у посольствах різних країн та дипломатичних представництвах МЗС України;
  • та у різних інших сферах діяльності.

Сфера професійної  діяльності випускника факультету лінгвістики:

-  перекладацька:

технологія забезпечення усної та письмової компетенції та  інтерпретації, здійснення письмового  перекладу  різностильових  типів  текстів  та  усного        двостороннього перекладу з іноземних мов на українську, а також з української мови на  іноземні мови;

-  освітянська:

базова   загальна   середня   школа,   вища   тощо;   у  сферах  державного  управління;  професійних  та  громадських  організаціях;  у  сфері  радіо  та        телебачення; політичних організаціях; у підтримці інформаційних та культурних служб,  діяльність   яких   має  міжнародний     характер;   у  дипломатичних      та  консульських   представництвах  зарубіжних країн;

-  науково-дослідницька:

пошук  наукового  матеріалу,    його  опрацювання,  складання  каталогів,   бібліографії, обґрунтування  обраної  теми,     написання  науково- дослідної  роботи  та  її  захист,  апробація  результатів  дослідження  у  вигляді  наукових        статей,  наукових    доповідей   на   науково-практичних     та   науково-теоретичних  конференціях.

Посади випускників факультету лінгвістики

За Класифікатором професій ДК 003:2005:

Фахівець   (переклад)   (для  ОКР   «Бакалавр»)   3449:  фахівець  із  забезпечення  міжмовної  та міжкультурної  усної  та  писемної  комунікації  в  різних  сферах  діяльності  людини,  професійна кваліфікація якої є базовою для даної галузі.

Перекладач  (для ОКР  «Спеціаліст»,       «Магістр»)   2444.2:  спеціаліст з  усного  та письмового перекладу,   що   виконує    професійно-спрямовану     та   інформаційну    діяльність  у  галузях, пов’язаних з перекладом, і має навички роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями фахового спрямування. При цьому, для ОКР "Спеціаліст" професійні навички та вміння мають чітко  виражену  практичну  направленість,  у  той  час  як  отримання  ОКР       "Магістр"  орієнтує випускників  на дослідницьку роботу.

Визначені  професії  передбачають  забезпечення  та  сприяння  міжмовній  письмовій  та усній комунікативній взаємодії в різних галузях народного господарства, науки, техніки, освіти, культури   шляхом   перекладу   різноманітних   за   змістом   та   жанром   текстів   іноземною   та державною     мовами,    викладання     у  вищих     навчальних    закладах,   виконання     науково-дослідницької та адміністративної роботи у вищих навчальних закладах. Посади педагогічних і науково-педагогічних   працівників   можуть   обіймати   особи   з  повною   вищою  освітою,       які пройшли   спеціальну   педагогічну   підготовку.    Проходження   такої   спеціальної   педагогічної підготовки засвідчено в додатку до диплома спеціаліста та магістра факультету лінгвістики.

24.08.2018
Графік поселення
Графік поселення 1 курсу ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ
29.05.2018
Запрошуємо всіх на наше свято!
Додаткові бали
Список розподілу додаткових балів ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ