Правила прийому

29.07.2020
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.