Студентська рада

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий(організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний(забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий(надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний(надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий(допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК(підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний(жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Детальніша інформація: http://scfl.fl.kpi.ua/

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту