Студентська рада

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий(організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний(забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий(надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний(надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий(допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК(підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний(жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Детальніша інформація: http://scfl.fl.kpi.ua/

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: