Студентська рада

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий(організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний(забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий(надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний(надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий(допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК(підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний(жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Детальніша інформація: http://scfl.fl.kpi.ua/

День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення
Графік поселення 1 курсу ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ
29.05.2018
Запрошуємо всіх на наше свято!