Студентська рада

Студентська рада ФЛ – це орган студентського самоврядування, до якого входить безліч студентів нашого факультету та проводять активну діяльність, спрямовану на те, щоб зробити студентське життя кольоровим та цікавим.

Студентська рада факультету лінгвістики діє за такими напрямами: культурно-масовий(організація різноманітних свят, таких як Містер та Міс ФЛ, День факультету, Speed Dating, різноманітні проекти до свят, прикрашання факультету, театр); інформаційний(забезпечення інформаційної підтримки студентів про проекти та навчання); науковий(надання списку науковий конференцій та рекомендацій по написанню наукових робіт); міжнародний(надання інформації студентам щодо міжнародних програм та курсів); учбовий(допомога в організації навчання, робота студентів-кураторів для молодших курсів для адаптування до студентського життя); команда КВК(підготовка виступів до свят та ліги КВК НТУУ «КПІ»); спортивний(жіноча та чоловічі команди з футболу, участь в спортивних змаганнях); випуск газети факультету.

Наші студенти займають призові місця на різноманітних конкурсахів та достойно представляють наш факультет.

Детальніша інформація: http://scfl.fl.kpi.ua/

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.