Умови вступу та правила прийому

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 1 КУРС            ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА 5 КУРС          ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Нормативні документи

1. Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у 2018 році

2. Спеціальність та спеціалізації за якими здійснюється підготовка бакалаврів на факультеті лінгвістики

3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

4. Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст”.

* На факультеті лінгвістики навчання за індивідуальними програмамми підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікованого рівня "молодший спеціаліст" не здійснюється

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.