Для абітурієнтів факультету

Факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на навчання для здобуття ступеня бакалавра осіб, які здобули повну загальну середню освіту, за однією зі спеціалізацій спеціальності 035 Філологія:

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ         035 ФІЛОЛОГІЯ

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

035.041 ГЕРМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-АНГЛІЙСЬКА (форми навчання-денна, заочна)

035.043 ГЕРМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-НІМЕЦЬКА (форми навчання-денна)

035.055 РОМАНСЬКІ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (ПЕРЕКЛАД ВКЛЮЧНО), ПЕРША-ФРАНЦУЗЬСКА (форми навчання-денна)

Оприлюднено «Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році»

Напередодні Нового року офіціно затверджені «Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2021 році», а також додатки до них – конкурсні предмети та вагові кеоефіцієнти, положення для вступників до магістратури та за програмами індивідуальної підготовки на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра. З усіма нормативними документами можна ознайомитись за посиланням.

Основні новації:

•  майже на всіх спеціальностях змінився перелік конкурсних предметів – уважно вивчiть та перевірте за посилання, клікнувши на омріяну спеціальність;
  •  змінились строки вступної кампані – цього року ми знову повертаємось до вступу у липні (основні дати розміщені на головній сторінці сайта);
  •  99% вступників за всіма рівнями вищої освіти будуть подавати документи електронно.

Сертифікати ЗНО

Необхідні сертифікати ЗНО та вагові коефіцієнти

1. Українська мова та література - 0,35

2. Іноземна мова - 0,45

3. Фізика, або Математика, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія - 0,2

Мінімальний конкурсний бал - 125

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти  (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу на факультет лінгвістики  КПІ ім. Ігоря Сікорського

Факультет лінгвістики

Спеціальності ОС бакалавра

Перелік конкурсних предметів (вступних випробувань, творчих

конкурсів)

Вага предметів сертифікату ЗНО (K1, K2, K3)

Вага атестату про повну загальну

середню освіту (K4)

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або для зарахування на

навчання за квотою

Код

Назва

Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська

Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька

Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно), перша - французька

100

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів

1. ІПН Оригінал та копія ідентифікаційного коду
  2. СЕРТИФІКАТ ЗНО (оригінал) та ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА (роздруковується з особистої сторінки вступника за адресою testportal.gov.ua)
  3. АТЕСТАТ та ДОДАТОК ДО АТЕСТАТУ (оригінал)
  4. ДОДАТКОВІ БАЛИ Якщо ви закінчували курси ФДП або брали участь у вузівських олімпіадах, МАН або ВУО - відповідні сертифікати та дипломи (оригінал)
  5. СПЕЦІАЛЬНИ УМОВИ ВСУПУ ТА НАВЧАННЯ Якщо ви належите до категорій, які мають спеціальні умови для вступу або навчання (пільгові категорії) - оригінал та копія документів, які підтверджують пільгу. Якщо пільга належить батькам - додатково оригінал та копія свідотцтва про народження.
  6. Чотири кольорові фотографії
  7. Два конверти із зворотною адресою та марками по Україні
  8. Для хлопців Приписне свідоцтво або військовий квиток (оригінал + копія)
УВАГА! ПРИ ПОДАННІ КОПІЇ ДОКУМЕНТА НЕОБХІДНО ОБОВ’ЯЗКОВО ПРЕД’ЯВИТИ ЙОГО ОРИГІНАЛ!

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Нормативні документи

1. Спеціальність та спеціалізації за якими здійснюється підготовка бакалаврів на факультеті лінгвістики

2. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)