Для абітурієнтів, що складають іноземну мову для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім 035 «Філологія»)

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти проводяться:

для вступу за спеціальністю 081 «Право» – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (далі – на основі результатів ЗНО). Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов приймаються з результатів єдиного вступного іспиту 2019 року; для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 28 «Публічне управління та адміністрування» – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (далі – на основі результатів ЗНО) та фахових вступних випробувань.

З усіх інших спеціальностей – у формі іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

Вступні випробування проводяться у такі строки:

Спеціальності

05, 06, 07,

Всі інші

спеціальності

Вступні випробування

з іноземної мови

02 липня

(Тільки для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів)

05 - 09 липня

05 - 09 серпня

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітні програми підготовки магістрів (2019)

Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра (2019)

Приклад білету з німецької мови

Приклад білету з французької мови

Приклад білету з англійської мови

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.