Для абітурієнтів, що складають іноземну мову для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім 035 «Філологія»)

Прийом студентів на підготовку ступеня магістра здійснюється за результатами конкурсного відбору.

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти проводяться:

для вступу за спеціальністю 081 «Право» – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (далі – на основі результатів ЗНО). Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов приймаються з результатів єдиного вступного іспиту 2019 року; для вступу за спеціальностями галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 28 «Публічне управління та адміністрування» – у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови (далі – на основі результатів ЗНО) та фахових вступних випробувань.

З усіх інших спеціальностей – у формі іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань.

Вступні випробування проводяться у такі строки:

Спеціальності

05, 06, 07,

Всі інші

спеціальності

Вступні випробування

з іноземної мови

02 липня

(Тільки для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів)

05 - 09 липня

05 - 09 серпня

Програма вступного випробування з іноземної мови професійного спрямування для вступу на освітні програми підготовки магістрів (2019)

Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра (2019)

Приклад білету з німецької мови

Приклад білету з французької мови

Приклад білету з англійської мови

3.02.2020
День відкритих дверей!
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ЇХ БАТЬКИ! КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить 15 лютого 2020 року День відкритих дверей КПІАбітFest та радо запрошує Вас відвідати наш захід. Місце проведення – Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка
31.12.2019
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВИПУСКНИКИ!
Вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо миру, щастя, радості, здоров’я, любові і неймовірних творчих успіхів і здобутків!
27.12.2019
Освітні програми
  Шановні студенти, викладачі та стейкголдери ФЛ! Нагадуємо Вам, що на факультеті лінгвістики продовжується обговорення проєктів Освітніх програм бакалаврів!  Ми дуже чекаємо на ваші відгуки пропозиції! Долучайтесь до обговорення на кафедрах (електронні адреси вказані у посиланнях)!