Заочне відділення

У 2005 році на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики було створене заочне відділення.

Заочне відділення пропонує наступні програми навчання:

1. Спеціальність – 035 Філологія

Кваліфікація – бакалавра філології (переклад)

Термін навчання – 4 роки 5 місяців

2. Спеціальність – 035 Філологія

Кваліфікація – перекладача

Термін навчання – 1,5 навчальний рік

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійська мова (основна мова) та німецька мова (друга іноземна мова), а також наступні дисципліни: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Екологія, Математика, Фізика, Хімія, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Безпека життєдіяльності та охорона праці, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),Економічна теорія, Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична грамматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст.

Заступник декана по заочному відділенню факультету лінгвістики – старший викладач Романенко Світлана Олексіївна.

Адреса: НТУУ «КПІ», факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 603

тел. 454-92-69

Сайт - http://zaoch.fl.kpi.ua

Вступ на заочне відділення на 1 курс

Вступ на заочне відділення на 5 курс

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)