Заочне відділення

Заочне відділення здійснює підготовку фахівців освітніх ступенів "Бакалавр" та "Магістр" за спеціальністю 035 "Філологія".

Пропонуються відповідні програми навчання:

1. Програма підготовки бакалаврів.

Спеціальність – 035 Філологія

Cпеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – бакалавр
    Кваліфікація - бакалавр філології
    Термін навчання – 4 навчальних роки (3 роки 10 місяців)

2. Програма підготовки магістрів.

Спеціальність – 035 Філологія

Спеціалізація - 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно),
    перша - англійська

Освітній ступінь – магістр
    Кваліфікація - перекладач

Термін навчання – 1,5 навчального року (1 рік 4 місяці)

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійську мову (основна мова) та німецьку або французьку мову (друга іноземна мова), а також дисципліни, які забезпечують фахову підготовку, наприклад: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),  Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична граматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст., Економічна теорія, Інформаційні технології у перекладі тощо.

Адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського, факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 604

тел. 204-92-69

З Правилами прийому до Національного технічного університету України

«Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році ви можете ознайомитись на сайті Приймальної комісії університету:

1.07.2022
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
29.06.2022
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.