Заочне відділення

У 2005 році на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики було створене заочне відділення.

Заочне відділення пропонує наступні програми навчання:

1. Спеціальність – 035 Філологія

Кваліфікація – бакалавра філології (переклад)

Термін навчання – 4 роки 5 місяців

2. Спеціальність – 035 Філологія

Кваліфікація – перекладача

Термін навчання – 1,5 навчальний рік

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійська мова (основна мова) та німецька мова (друга іноземна мова), а також наступні дисципліни: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Екологія, Математика, Фізика, Хімія, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Безпека життєдіяльності та охорона праці, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),Економічна теорія, Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична грамматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст.

Заступник декана по заочному відділенню факультету лінгвістики – старший викладач Романенко Світлана Олексіївна.

Адреса: НТУУ «КПІ», факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 603

тел. 454-92-69

Сайт - http://zaoch.fl.kpi.ua

Вступ на заочне відділення на 1 курс

Вступ на заочне відділення на 5 курс

День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення
Графік поселення 1 курсу ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ
29.05.2018
Запрошуємо всіх на наше свято!