Заочне відділення

До НТУУ «КПІ» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які постійно проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також яким надано статус біженця в Україні, приймаються до НТУУ «КПІ» у порядку, передбаченому для громадян України.

Прийом до НТУУ «КПІ» на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

Вимоги до рівня освіти вступників

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

Ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання

(Згідно з додатком 1 до Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015р.)

Галузь знань: Гуманітарні науки (шифр – 0203)

Напрям підготовки – Філологія (6.020303)

Ліцензовані обсяги:

Заочна форма навчання – 90

Нормативні терміни навчання:

Заочна форма навчання – 4р.

Вартість одного року навчання:

Відповідно до розпорядження ректора НТУУ “КПІ”  : для студентів, які вступали на 1 курс у 2014р. для здобуття рівня бакалавра була:

Заочна форма навчання -  10 500 грн.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – Філологія (6.020303)

Квота пільгових категорій – не більш 10%

Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів)