Заочне відділення

До НТУУ «КПІ» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які постійно проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також яким надано статус біженця в Україні, приймаються до НТУУ «КПІ» у порядку, передбаченому для громадян України.

Прийом до НТУУ «КПІ» на всі освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування.

Вимоги до рівня освіти вступників

На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою.

Ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання

(Згідно з додатком 1 до Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015р.)

Галузь знань: Гуманітарні науки (шифр – 0203)

Напрям підготовки – Філологія (6.020303)

Ліцензовані обсяги:

Заочна форма навчання – 90

Нормативні терміни навчання:

Заочна форма навчання – 4р.

Вартість одного року навчання:

Відповідно до розпорядження ректора НТУУ “КПІ”  : для студентів, які вступали на 1 курс у 2014р. для здобуття рівня бакалавра була:

Заочна форма навчання -  10 500 грн.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Напрями підготовки освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – Філологія (6.020303)

Квота пільгових категорій – не більш 10%

Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів)

Статус предмету

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, за співбесідою

1. Українська мова та література

Профільний

Один не менше 150 за умови що інший не менше 140

2. Іноземна мова (за профілем)

Профільний

3. Історія України

Непрофільний

День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення