Зразки документів

- для відновлення студентського квитка

- для отримання нового студентського квитка

- для отримання довідки що ви є студентом ФЛ КПІ

- виготовлення дублікату залікової книжки у зв’язку  з втратою оригіналу

- для отримання матеріальної допомоги

- для отримання академічної довідки

- для виготовлення дублікату диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для виготовлення дублікату додатку до диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для повторного виготовлення диплому та додатак до диплома спеціаліста

- для надання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості

- для надання мені індивідуального графіку складання зимової (літньої) заліково-екзаменаційної сесії

- для отримання копії навчальної картки

- прошу перевести мене з групи ЛА-___ у групу ЛА-___

- для отримання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості за зимову (літню) заліково-екзаменаційну сесію у зв’язку  з  хворобою під час сесії

- для отримання документу про середню освіту (атестат про середню освіту, диплом про закінчення технікуму) у зв’язку  з необхідністю зробити його копію

- для відрахування з університету за власним бажанням

для перескладання іспиту

.....

Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики