Зразки документів

- для відновлення студентського квитка

- для отримання нового студентського квитка

- для отримання довідки що ви є студентом ФЛ КПІ

- виготовлення дублікату залікової книжки у зв’язку  з втратою оригіналу

- для отримання матеріальної допомоги

- для отримання академічної довідки

- для виготовлення дублікату диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для виготовлення дублікату додатку до диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для повторного виготовлення диплому та додатак до диплома спеціаліста

- для надання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості

- для надання мені індивідуального графіку складання зимової (літньої) заліково-екзаменаційної сесії

- для отримання копії навчальної картки

- прошу перевести мене з групи ЛА-___ у групу ЛА-___

- для отримання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості за зимову (літню) заліково-екзаменаційну сесію у зв’язку  з  хворобою під час сесії

- для отримання документу про середню освіту (атестат про середню освіту, диплом про закінчення технікуму) у зв’язку  з необхідністю зробити його копію

- для відрахування з університету за власним бажанням

для перескладання іспиту

.....

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)