Зразки документів

- для відновлення студентського квитка

- для отримання нового студентського квитка

- для отримання довідки що ви є студентом ФЛ КПІ

- виготовлення дублікату залікової книжки у зв’язку  з втратою оригіналу

- для отримання матеріальної допомоги

- для отримання академічної довідки

- для виготовлення дублікату диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для виготовлення дублікату додатку до диплома спеціаліста у зв’язку  із втратою оригіналу

- для повторного виготовлення диплому та додатак до диплома спеціаліста

- для надання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості

- для надання мені індивідуального графіку складання зимової (літньої) заліково-екзаменаційної сесії

- для отримання копії навчальної картки

- прошу перевести мене з групи ЛА-___ у групу ЛА-___

- для отримання індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості за зимову (літню) заліково-екзаменаційну сесію у зв’язку  з  хворобою під час сесії

- для отримання документу про середню освіту (атестат про середню освіту, диплом про закінчення технікуму) у зв’язку  з необхідністю зробити його копію

- для відрахування з університету за власним бажанням

для перескладання іспиту

.....

12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.