Напрямки роботи профбюро студентів ФЛ;

Профспілкове бюро студентів ФЛ є одним із підрозділів Профспілкового комітету тудентів НТУУ КПІ.
Як  одному з підрозділів нам характерні ті ж наgпямки діяльності, що і Профспілковому комітету
студентів.
В той самий час ми проводимо роботу, що безпосередньо направлена на наших студентів,
враховуючи нюанси факультету лінгвістики.

Профком студентів КПІ та профбюро на факультетах працюють по таких напрямках роботи:

1. Організаційно-масова комісія
2. Комісія з питань соціального та правового захисту
3. Житлово-побутова комісія
4. Оздоровча комісія
5 Комісія культури та спорту
6. Комісія з загальних питань

23.09.2019
Рейтинговий список вступників
Рейтинговий список студентів ФЛ ОС "Магістр" Рейтинговий список ФЛ ОС "Бакалавр"
26.07.2019
Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2019 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання можете переглянути за посиланням http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/07/SPISKI/BAK/RECOMEND/RDB_035_...