Напрямки роботи профбюро студентів ФЛ;

Профспілкове бюро студентів ФЛ є одним із підрозділів Профспілкового комітету тудентів НТУУ КПІ.
Як  одному з підрозділів нам характерні ті ж наgпямки діяльності, що і Профспілковому комітету
студентів.
В той самий час ми проводимо роботу, що безпосередньо направлена на наших студентів,
враховуючи нюанси факультету лінгвістики.

Профком студентів КПІ та профбюро на факультетах працюють по таких напрямках роботи:

1. Організаційно-масова комісія
2. Комісія з питань соціального та правового захисту
3. Житлово-побутова комісія
4. Оздоровча комісія
5 Комісія культури та спорту
6. Комісія з загальних питань

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.