Напрямки роботи профбюро студентів ФЛ;

Профспілкове бюро студентів ФЛ є одним із підрозділів Профспілкового комітету тудентів НТУУ КПІ.
Як  одному з підрозділів нам характерні ті ж наgпямки діяльності, що і Профспілковому комітету
студентів.
В той самий час ми проводимо роботу, що безпосередньо направлена на наших студентів,
враховуючи нюанси факультету лінгвістики.

Профком студентів КПІ та профбюро на факультетах працюють по таких напрямках роботи:

1. Організаційно-масова комісія
2. Комісія з питань соціального та правового захисту
3. Житлово-побутова комісія
4. Оздоровча комісія
5 Комісія культури та спорту
6. Комісія з загальних питань

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)
28.02.2021
звіти факультету лінгвістики