Напрямки роботи профбюро студентів ФЛ;

Профспілкове бюро студентів ФЛ є одним із підрозділів Профспілкового комітету тудентів НТУУ КПІ.
Як  одному з підрозділів нам характерні ті ж наgпямки діяльності, що і Профспілковому комітету
студентів.
В той самий час ми проводимо роботу, що безпосередньо направлена на наших студентів,
враховуючи нюанси факультету лінгвістики.

Профком студентів КПІ та профбюро на факультетах працюють по таких напрямках роботи:

1. Організаційно-масова комісія
2. Комісія з питань соціального та правового захисту
3. Житлово-побутова комісія
4. Оздоровча комісія
5 Комісія культури та спорту
6. Комісія з загальних питань

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.