Організаційно-масова комісія

щоденник студента ¢На початку кожного нового навчального року ми ставимо студентів першокурсників та аспірантів на профспілковий облік;
¢Організовуємо збір профспілкових внесків зі студентів, які не отримують стипендію та студентів контрактної форми навчання;
¢Кожного місяця проводимо збори профоргів груп факультету і доносимо до них всю важливу інформацію.

Щороку Профком студентів НТУУ “КПІ” видає першокурсникам «Щоденник студента КПІ», де вони також можуть знайти необхідну інформацію, що стосується навчання, проживання, побуту та  дозвілля студента КПІ.
23.09.2019
Рейтинговий список вступників
Рейтинговий список студентів ФЛ ОС "Магістр" Рейтинговий список ФЛ ОС "Бакалавр"
26.07.2019