Організаційно-масова комісія

щоденник студента ¢На початку кожного нового навчального року ми ставимо студентів першокурсників та аспірантів на профспілковий облік;
¢Організовуємо збір профспілкових внесків зі студентів, які не отримують стипендію та студентів контрактної форми навчання;
¢Кожного місяця проводимо збори профоргів груп факультету і доносимо до них всю важливу інформацію.

Щороку Профком студентів НТУУ “КПІ” видає першокурсникам «Щоденник студента КПІ», де вони також можуть знайти необхідну інформацію, що стосується навчання, проживання, побуту та  дозвілля студента КПІ.
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення