Організаційно-масова комісія

щоденник студента ¢На початку кожного нового навчального року ми ставимо студентів першокурсників та аспірантів на профспілковий облік;
¢Організовуємо збір профспілкових внесків зі студентів, які не отримують стипендію та студентів контрактної форми навчання;
¢Кожного місяця проводимо збори профоргів груп факультету і доносимо до них всю важливу інформацію.

Щороку Профком студентів НТУУ “КПІ” видає першокурсникам «Щоденник студента КПІ», де вони також можуть знайти необхідну інформацію, що стосується навчання, проживання, побуту та  дозвілля студента КПІ.
1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.