Комісія з питань соціального та правового захисту

¢Здійснюємо контроль за наданням окремим категоріям студентів належних їм пільг та соціальних виплат;
¢Беремо участь у роботі стипендіальної комісії факультету: участь у розподілі Фонду соціальної допомоги студентам факультету;
¢Спілкуючись індивідуально з кожним,  надаємо матеріальну допомогу усім, хто цього потребує.
¢Беремо участь у перевірці виконання колективного договору на факультеті;
¢ Організовуємо розповсюдження серед студентів факультету пільгових проїзних квитків на метрополітен;

Допомагаємо з оформленням міжнародних студентських ISIC:
¢Посвідчення особи з 7-ма ступенями захисту;
¢Знижки у 95 країнах світу на проживання, харчування, магазини, дозвілля та спорт, музеї, міжнародний та внутрішній транспорт, екскурсії, туристичні подорожі, обмін валюти;
¢Доступ до міжнародної безкоштовної "Служби швидкої допомоги" (консультації, адвокат, лікар), яка діє 24 години на добу на декількох мовах;
¢Перепустку до студентських містечок у багатьох країнах;
¢Знижку на міжнародні переговори до 70 %.
24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.