Комісія з питань соціального та правового захисту

¢Здійснюємо контроль за наданням окремим категоріям студентів належних їм пільг та соціальних виплат;
¢Беремо участь у роботі стипендіальної комісії факультету: участь у розподілі Фонду соціальної допомоги студентам факультету;
¢Спілкуючись індивідуально з кожним,  надаємо матеріальну допомогу усім, хто цього потребує.
¢Беремо участь у перевірці виконання колективного договору на факультеті;
¢ Організовуємо розповсюдження серед студентів факультету пільгових проїзних квитків на метрополітен;

Допомагаємо з оформленням міжнародних студентських ISIC:
¢Посвідчення особи з 7-ма ступенями захисту;
¢Знижки у 95 країнах світу на проживання, харчування, магазини, дозвілля та спорт, музеї, міжнародний та внутрішній транспорт, екскурсії, туристичні подорожі, обмін валюти;
¢Доступ до міжнародної безкоштовної "Служби швидкої допомоги" (консультації, адвокат, лікар), яка діє 24 години на добу на декількох мовах;
¢Перепустку до студентських містечок у багатьох країнах;
¢Знижку на міжнародні переговори до 70 %.
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики