Оздоровча комісія

¢Забезпечуємо студентів пільговими путівками на оздоровлення та відпочинок під час канікул за рахунок коштів профспілкового бюджету.
¢Організовуємо лікування та оздоровлення студентів факультету на базі студентського санаторію-профілакторію НТУУ «КПІ» та відпочинок студентів у пансіонатах на базах відпочинку ВНЗ-партнерів профкому студентів НТУУ «КПІ»;
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення