Комісія культури та спорту:

¢Крім того, ми не забуваємо іпро дозвілля студентів. Щорічно за участі профспілкового бюро студентів в університеті та на факультеті проводяться заходи різного характеру.
¢ Ми організовуємо екскурсії для студентів нашого факультету до цікавих місць Києва, та в інші міста України. Так наприклад, щороку для активістів та профоргів груп проводяться екскурсії до парку «Александрія» (м.Біла Церква) та дендропарку «Софіївка» (м.Умань).

Для студентів, що тільки поповнили ряди факультету, проводиться  «День Першокурсника». Це свято направлене на ознайомлення першокурсників  з іншою стороною студентського життя. Це дає їм можливість краще познайомитись між собою та зі студентами старших курсів.

Наш факультет підтримує хорошу традицію проведення таких конкурсів як «Містер та Міс Факультету». Це дає змогу студентам реалізувати свій творчий потенціал.  Показати  іншим свої вміння та таланти. Зазвичай це дуже цікаві шоу на різну тематику.

Міс та Містер факультету отримують право брати участь у конкурсах «Королева КПІ та Містер КПІ», що вже 10 років успішно проводяться в нашому вузі.

І, звичайно, основним святом року є «День Факультету», що зазвичай складається з двох частин: офіційної (це театральна постановка в ЦКМ НТУУ «КПІ») та вечірньої частини.

Одним із найулюбленіших свят є День Св.Валентина, коли студенти мають змогу обмінятися подарунками та листівками через «живу» пошту нашого факультету.

Дуже цікавим заходом для першокурсників є конкурс «Візитівка групи».Це дає змогу студентам кожної з груп  познайомитись між собою краще, гарно провести час, фотографуючись чи знімаючи відео.

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.