Комісія культури та спорту:

¢Крім того, ми не забуваємо іпро дозвілля студентів. Щорічно за участі профспілкового бюро студентів в університеті та на факультеті проводяться заходи різного характеру.
¢ Ми організовуємо екскурсії для студентів нашого факультету до цікавих місць Києва, та в інші міста України. Так наприклад, щороку для активістів та профоргів груп проводяться екскурсії до парку «Александрія» (м.Біла Церква) та дендропарку «Софіївка» (м.Умань).

Для студентів, що тільки поповнили ряди факультету, проводиться  «День Першокурсника». Це свято направлене на ознайомлення першокурсників  з іншою стороною студентського життя. Це дає їм можливість краще познайомитись між собою та зі студентами старших курсів.

Наш факультет підтримує хорошу традицію проведення таких конкурсів як «Містер та Міс Факультету». Це дає змогу студентам реалізувати свій творчий потенціал.  Показати  іншим свої вміння та таланти. Зазвичай це дуже цікаві шоу на різну тематику.

Міс та Містер факультету отримують право брати участь у конкурсах «Королева КПІ та Містер КПІ», що вже 10 років успішно проводяться в нашому вузі.

І, звичайно, основним святом року є «День Факультету», що зазвичай складається з двох частин: офіційної (це театральна постановка в ЦКМ НТУУ «КПІ») та вечірньої частини.

Одним із найулюбленіших свят є День Св.Валентина, коли студенти мають змогу обмінятися подарунками та листівками через «живу» пошту нашого факультету.

Дуже цікавим заходом для першокурсників є конкурс «Візитівка групи».Це дає змогу студентам кожної з груп  познайомитись між собою краще, гарно провести час, фотографуючись чи знімаючи відео.

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)
28.02.2021