Співпробітництво з Варшавським технологічним університетом

З метою зміцнення дружніх зв'язків між студентами різних країн, сприяння міжнародній співпраці студентських профспілкових та самоврядних організацій в напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою і спортом, оздоровлення і відпочинку Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» підтримує тiснi контакти та має договори про співпробітництво зВаршавським технологічним університетом.

Ми сподіваємося, що ці контакти сприятимуть урізноманітненню нашої спільної діяльності.

Згідно можливостей вузів обох країн, можна розвивати такі напрямки, як:
¢Відпочинок українських студентів в Польщі і польських в Україні;
¢Екскурсії країнами, поглиблене вивчення обох культур;
¢Спортивні змагання;
¢Різного роду конференції та форуми;
¢Обмін досвідом роботи профспілкових бюро студентів України та Польщі;
¢Надання стипендій на навчання студентів з Польщі у нас та навпаки.
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення