Співпробітництво з Варшавським технологічним університетом

З метою зміцнення дружніх зв'язків між студентами різних країн, сприяння міжнародній співпраці студентських профспілкових та самоврядних організацій в напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою і спортом, оздоровлення і відпочинку Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» підтримує тiснi контакти та має договори про співпробітництво зВаршавським технологічним університетом.

Ми сподіваємося, що ці контакти сприятимуть урізноманітненню нашої спільної діяльності.

Згідно можливостей вузів обох країн, можна розвивати такі напрямки, як:
¢Відпочинок українських студентів в Польщі і польських в Україні;
¢Екскурсії країнами, поглиблене вивчення обох культур;
¢Спортивні змагання;
¢Різного роду конференції та форуми;
¢Обмін досвідом роботи профспілкових бюро студентів України та Польщі;
¢Надання стипендій на навчання студентів з Польщі у нас та навпаки.
24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.