Співпробітництво з Варшавським технологічним університетом

З метою зміцнення дружніх зв'язків між студентами різних країн, сприяння міжнародній співпраці студентських профспілкових та самоврядних організацій в напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою і спортом, оздоровлення і відпочинку Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» підтримує тiснi контакти та має договори про співпробітництво зВаршавським технологічним університетом.

Ми сподіваємося, що ці контакти сприятимуть урізноманітненню нашої спільної діяльності.

Згідно можливостей вузів обох країн, можна розвивати такі напрямки, як:
¢Відпочинок українських студентів в Польщі і польських в Україні;
¢Екскурсії країнами, поглиблене вивчення обох культур;
¢Спортивні змагання;
¢Різного роду конференції та форуми;
¢Обмін досвідом роботи профспілкових бюро студентів України та Польщі;
¢Надання стипендій на навчання студентів з Польщі у нас та навпаки.
1.07.2022
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
29.06.2022
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.