Співпробітництво з Варшавським технологічним університетом

З метою зміцнення дружніх зв'язків між студентами різних країн, сприяння міжнародній співпраці студентських профспілкових та самоврядних організацій в напрямку розвитку освітніх і культурологічних програм, організації змістовного дозвілля, занять фізкультурою і спортом, оздоровлення і відпочинку Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» підтримує тiснi контакти та має договори про співпробітництво зВаршавським технологічним університетом.

Ми сподіваємося, що ці контакти сприятимуть урізноманітненню нашої спільної діяльності.

Згідно можливостей вузів обох країн, можна розвивати такі напрямки, як:
¢Відпочинок українських студентів в Польщі і польських в Україні;
¢Екскурсії країнами, поглиблене вивчення обох культур;
¢Спортивні змагання;
¢Різного роду конференції та форуми;
¢Обмін досвідом роботи профспілкових бюро студентів України та Польщі;
¢Надання стипендій на навчання студентів з Польщі у нас та навпаки.
15.04.2021
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.