Привітання декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми вітаємо вас на Web-сторінці факультету лінгвістики!

Ми готуємо висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови. Кращі випускники і молоді спеціалісти залишаються працювати у НТУУ «КПІ», навчаючи студентів усіх факультетів та інститутів нашого університету.

До вашої уваги на сайті ми пропонуємо інформацію для викладачів та студентів, абітурієнтів та аспірантів, а також для всіх, хто цікавиться вивченням іноземних мов, організацією навчального процесу, науково-методичними розробками факультету.

Будемо раді спілкуватися з вами!

Декан факультету лінгвістики

Наталія Семенівна Саєнко

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.