Привітання декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми вітаємо вас на Web-сторінці факультету лінгвістики!

Ми готуємо висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови. Кращі випускники і молоді спеціалісти залишаються працювати у НТУУ «КПІ», навчаючи студентів усіх факультетів та інститутів нашого університету.

До вашої уваги на сайті ми пропонуємо інформацію для викладачів та студентів, абітурієнтів та аспірантів, а також для всіх, хто цікавиться вивченням іноземних мов, організацією навчального процесу, науково-методичними розробками факультету.

Будемо раді спілкуватися з вами!

Декан факультету лінгвістики                                                  Наталія Семенівна Саєнко

Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики