Привітання декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Ми вітаємо вас на Web-сторінці факультету лінгвістики!

Ми готуємо висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. На факультеті викладаються англійська, німецька, французька, іспанська та інші мови. Кращі випускники і молоді спеціалісти залишаються працювати у НТУУ «КПІ», навчаючи студентів усіх факультетів та інститутів нашого університету.

До вашої уваги на сайті ми пропонуємо інформацію для викладачів та студентів, абітурієнтів та аспірантів, а також для всіх, хто цікавиться вивченням іноземних мов, організацією навчального процесу, науково-методичними розробками факультету.

Будемо раді спілкуватися з вами!

Декан факультету лінгвістики                                                  Наталія Семенівна Саєнко

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)