Конференції та семінари

Щорічно викладачі факультету беруть участь у наукових конференціях різного рівня: від університетських до міжнародних, де виступають з доповідями, обмінюються досвідом з колегами, підвищують свою кваліфікацію та налагоджують міжуніверситетські та міжнародні контакти.

Факультетом лінгвістики  було організовано та проведено щорічну науково-практичну конференцію з актуальних питань викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах. Конференція зібрала близько 200 науковців з України, США, Німеччини та Франції. Матеріали конференції можуть бути цікавими та корисними для науковців, аспірантів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів освіти.

Серед основних наукових заходів, у яких брали участь співробітники ФЛ можна назвати такі: Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання», Міжнародна науково-практична конференція «Людина як суб’єкт міжкультурної комунікації: антропо¬центричні та етноцентричні тенденції у філології, перекладі та інноваційні підходи до навчання іноземних мов», Міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізм педагога в контексті європейського вибору України», Міжнародні педагогічні читання «Проблеми якості виховання і навчання у системі безперервної освіти», Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», Mezinarodni vedecko-prakticka konference «Efektivni nastroje modernich ved».

Щорічно викладачі факультету організовують науково-практичну студентську конференцію, де студенти з різних ВНЗ представляють наукові доповіді англійської мовою. Тези доповідей видаються окремою збіркою.

На кожній кафедрі факультету проходять окремі наукові конференції та семінари, завданням яких є обмін досвідом, розширення знань з конкретних питань методики викладання тощо. Викладачі кафедр презентують свої доповіді з різних питань. Зокрема з методів підготовки тестів для студентів різного рівня знань, створення мовного портфелю для інженерів тощо.

Керівництво факультету запрошує іноземних викладачів, які проводять наукові семінари, на котрих представляють власні системи викладання іноземних мов, зокрема із застосуванням мультимедійних засобів навчання, діляться новими методиками тощо.

17.05.2020
Два сценарії проведення вступної кампанії від МОН
Залежно від дати завершення карантину в Україні МОН розробило два сценарії вступної кампанії до ЗВО у 2020 році
Увага! Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ
Увага! Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ, для вступників на спеціальність 081 Право) перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!
17.05.2020
Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!
У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.