Конференції та семінари

Щорічно викладачі факультету беруть участь у наукових конференціях різного рівня: від університетських до міжнародних, де виступають з доповідями, обмінюються досвідом з колегами, підвищують свою кваліфікацію та налагоджують міжуніверситетські та міжнародні контакти.

Факультетом лінгвістики  було організовано та проведено щорічну науково-практичну конференцію з актуальних питань викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах. Конференція зібрала близько 200 науковців з України, США, Німеччини та Франції. Матеріали конференції можуть бути цікавими та корисними для науковців, аспірантів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів освіти.

Серед основних наукових заходів, у яких брали участь співробітники ФЛ можна назвати такі: Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання», Міжнародна науково-практична конференція «Людина як суб’єкт міжкультурної комунікації: антропо¬центричні та етноцентричні тенденції у філології, перекладі та інноваційні підходи до навчання іноземних мов», Міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізм педагога в контексті європейського вибору України», Міжнародні педагогічні читання «Проблеми якості виховання і навчання у системі безперервної освіти», Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», Mezinarodni vedecko-prakticka konference «Efektivni nastroje modernich ved».

Щорічно викладачі факультету організовують науково-практичну студентську конференцію, де студенти з різних ВНЗ представляють наукові доповіді англійської мовою. Тези доповідей видаються окремою збіркою.

На кожній кафедрі факультету проходять окремі наукові конференції та семінари, завданням яких є обмін досвідом, розширення знань з конкретних питань методики викладання тощо. Викладачі кафедр презентують свої доповіді з різних питань. Зокрема з методів підготовки тестів для студентів різного рівня знань, створення мовного портфелю для інженерів тощо.

Керівництво факультету запрошує іноземних викладачів, які проводять наукові семінари, на котрих представляють власні системи викладання іноземних мов, зокрема із застосуванням мультимедійних засобів навчання, діляться новими методиками тощо.

12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.