Олимпиада 2016

Шановні викладачі та студенти!
Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади на базі  Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" з навчальної дисципліни  «Англійська мова» серед студентів вищих навчальних закладів України, де англійська мова не є спеціальністю, проходить в 2 тури:

-     перший тур (30.03-01.04.2016 р.): тестування на платформі Moodle з
автоматичною перевіркою результатів робіт (дистанційна форма участі)
;

-     другий тур (11-13.04.2016 р.): написання есе та усне спілкування з членами журі на запропоновану тему (очна участь).
Інформаційний листок  завантажити тут

З повагою,
організаційний комітет Олімпіади.

15.04.2021
Новость
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Новость
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Новость
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.