Конференції "Взаємодія одиниць мови й мовлення: комунікативно-когнітивний, соціокультурний, перекладознавчий і методичний аспекти"

февраля 24, 2015 Автор: admin

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції

«ВЗАЄМОДІЯ ОДИНИЦЬ МОВИ Й МОВЛЕННЯ: КОМУНІКАТИВНО-КОГНІТИВНИЙ, СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ, ПЕРЕКЛАДОЗНАВЧИЙ І МЕТОДИЧНИЙ АСПЕКТИ»,

яка відбудеться 28 КВІТНЯ 2015 РОКУ

у м. Києві за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 7.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька.

Доповідь на пленарному засіданні – до 20 хв., на секційному – 7-10 хв. Обговорення – 10 хв.

Планується робота таких секцій:

Секція№1. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі

Секція№2. Когнітивні дослідження мови та мовлення

Секція№3. Соціолінгвістичні дослідження прагматичної інтерпретації мови та мовлення у контексті діалогу культур

Секція№4. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності

Секція№5. Актуальні проблеми перекладознавства у ХХІ сторіччі

Більш детальна інформація на сайті конференції http://langconf.fl.kpi.ua/

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.