Шановні здобувачі вищої освіти!

июня 25, 2020 Автор: admin

Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)