COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ

июля 29, 2020 Автор: admin

Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
«23 липня результати тестування підтвердили COVID-19 у 31 курсанта; 24 липня – ще в 30 осіб. Четверо студентів госпіталізували. Плануємо протестувати ще 86 студентів. Курсанти, в яких підтвердили діагноз, ізольовані на 3-му поверсі гуртожитку. Їх забезпечено триразовим харчуванням і всім необхідним», – розповідає перший заступник начальника ІСЗЗІ Олександр Васильєв.
За інформацією адміністрації Інституту, персонал та викладачі з курсантами не контактували, оскільки навчання проводили дистанційно.
7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)