COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ

июля 29, 2020 Автор: admin

Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
«23 липня результати тестування підтвердили COVID-19 у 31 курсанта; 24 липня – ще в 30 осіб. Четверо студентів госпіталізували. Плануємо протестувати ще 86 студентів. Курсанти, в яких підтвердили діагноз, ізольовані на 3-му поверсі гуртожитку. Їх забезпечено триразовим харчуванням і всім необхідним», – розповідає перший заступник начальника ІСЗЗІ Олександр Васильєв.
За інформацією адміністрації Інституту, персонал та викладачі з курсантами не контактували, оскільки навчання проводили дистанційно.
5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.