Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!

сентября 4, 2020 Автор: admin

Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.

Якщо ви отримали ордер, але перед цим не проживали у гуртожитку, то вам необхідно зробити флюрографію та пройти медогляд у дерматолога і терапевта. Це можна зробити у Київській міській студентській поліклініці (навіть, якщо у вас не заключено декларації з лікарями КМСП). Зауважимо, термін дії флюрографії один рік і ви можете пройти її у себе за місцем проживання.

У разі відхилення заяви надається можливість її повторного розгляду за умови пояснення нових обставин; надання відсутніх підтверджень, викладених у заявах; інших об'єктивних причин.

Форма заяв така сама - зразок docx, зразок pdf  (пояснення зазначаються безпосередньо у заяві, підтвердження додаються). Порядок  подачі і розгляду заяв не змінюється. Термін подачі заяв встановлюється факультетами/інститутами з обов'язковим повідомленням про них на своїх офіційних ресурсах, але не пізніше 08 вересня.

Абітурієнтам магістратури і аспірантури проживання подовжено за рекомендаціями відбіркових комісій до 21 вересня.

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського в умовах карантину на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу тут.

ДНВР на фейсбук  | телеграм .
З питаннями сюди. Успіхів!

1.09.2021
Новость
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Новость
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Новость
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.