Вічна та світла пам’ять!

февраля 26, 2021 Автор: admin

Сповнені болю сердечного повідомляємо, що вчора на 75-ому році життя перестало битися серце нашої дорогої колеги, нашої очільниці, завідувачки кафедри ФЛ Лисенко Гелени Людвигівни…
Неможливо збагнути та сприйняти цю втрату. Ця людина прекрасної душі, неймовірного розуму і таланту, відкритого і доброго серця стала взірцем для молодих послідовників, виховала чудовий колектив і навчила гідності, сумлінності, працьовитості та взаємоповаги не одне покоління. Невимовний сум і туга переповнює всіх нас. Світлий і добрий спомин про неї назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поряд з нею. Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо її мудрого слова, не побачимо щирої посмішки. Але ніколи не згаснуть у наших серцях любов, вдячність і велика шана.
Ми, колеги, студенти, співробітники низько схиляємо голову у скорботі, висловлюємо співчуття близьким та рідним і молимося за спокій її душі. Вічна та світла пам’ять Вам, Гелено Людвигівно!

15.04.2021
Новость
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Новость
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Новость
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.