KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»

октября 11, 2021 Автор: admin

Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!

Багато студентів мріють поїхати за кордон на навчання, отримати нові знання і незабутній досвід, але не розуміють як. Вже цієї середи, 13 жовтня, о 16:00 керівниця відділу академічної мобільності Ольга Демиденко розкаже все, що ви хотіли знати про мобільність, але боялися спитати. Пані Ольга під час зустрічі дасть відповіді на такі запитання:
   •  як брати участь у програмі Еразмус+;
   •  чому Learning Agreement – це не страшно;
   •  як працює мобільність в Україні;
   •  як знайти грант/стипендію/програму обміну самостійно.

Реєстрація за посиланням (https://forms.gle/ZXMkZwwu6jNr7xWEA). Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції (посилання незабаром).

Коли: 13.10.2021 о 16:00
 Де: Центр інноваційного підприємництва (https://goo.gl/maps/JpoF1pAVMwvr2aKb7) (корпус біля Музею КПІ)

29.11.2021
Новость