Кафедра теории, практики и перевода английского языка

Кафедра теорії практики та перекладу англійської мови y складі факультету лінгвістики була заснована в 1995 році. Завідувач кафедри - кандидат філологічних наук, доцент Височинський Ю.І. На кафедрі працюють дев'ять доцентів, кандидатів філологічних та педагогічних наук і понад 50 старших викладачів та викладачів.

На кафедрі розроблено концепцію підготовки фахівців за спеціальністю 'Переклад'. Концепція враховує контекст професійної діяльності фахівця (роботу в ринкових структурах), передбачає ґрунтовну комп'ютерну підготовку (для досягнення цієї мети розроблено курси: 'Основи інформатики та прикладної лінгвістики', 'Лінгвістичне забезпечення інтелектуальних систем', 'Інтелектуальні інформаційні технології', 'Інженерна та прикладна лінгвістика'.

Особливу увагу приділено курсам: 'Переклад ділового мовлення', 'Практика перекладу ділової англійської мови (Business English'), та різним аспектам технічного перекладу(General Engineering, Electronics, Computing), які дають змогу набути необхідних навичок та вмінь. Цінну навчальну літературу з різних дисциплін, було придбано факультетом, розроблено викладачами кафедри та одержано за програмою 'TEMPUS-TACIS'.

Кафедра співпрацює з відомими університетами Великої Британії, Британською Радою в Україні та видавництвом 'Лонгман', які організують семінари, лекції, зустрічі з викладачами та авторами навчально-методичної літератури. Понад 50 викладачів факультету підвищили кваліфікацію за кордоном.

Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови готує бакалаврів філології (4 роки навчання) і спеціалістів-перекладачів з двох іноземних мов (5 років навчання) та викладачів іноземних мов професійного спілкування для викладання іноземних мов на технічних факультетах 'КПІ'.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/TPPAM/

День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.
24.08.2018
Графік поселення