Наши партнёры

НТУУ „КПІ” – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу. Підготовка в університеті здійснюється у 8-ми інститутах (у т.ч. у двох військових), 18 факультетах університету, філії в м.Славутичі. Навчальний процес проводять досвідчені викладачі та відомі вчені України На  базі університету функціонує 8 навчально-наукових центрів, 12 науково-дослідних інститутів, 14 науково-дослідних центрів і 1 конструкторське бюро.

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.