Приём на 5 курс

Програма  комплексного випробування з фаху  для прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки спеціалістів для напрямків підготовки (спеціальностей):7.030507 «Переклад»

Програма комплексного випробування з фаху  для прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підгтовки магістрів  для напрямків підготовки (спеціальностей): 8.030507 «Переклад»

Програма випробування з основної іноземної мови  для прийому на навчання  за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів  для напрямків підготовки (спеціальностей):8.030507 «Переклад»

Положення  про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки  спеціаліста, магістра за спеціальностями 7.030507 та 8.030507  «Переклад»

Положення щодо вступу на навчання за спеціальністю  8.030507 « переклад» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»

29.07.2020
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.