Приём на 5 курс

Програма  комплексного випробування з фаху  для прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки спеціалістів для напрямків підготовки (спеціальностей):7.030507 «Переклад»

Програма комплексного випробування з фаху  для прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підгтовки магістрів  для напрямків підготовки (спеціальностей): 8.030507 «Переклад»

Програма випробування з основної іноземної мови  для прийому на навчання  за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів  для напрямків підготовки (спеціальностей):8.030507 «Переклад»

Положення  про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки  спеціаліста, магістра за спеціальностями 7.030507 та 8.030507  «Переклад»

Положення щодо вступу на навчання за спеціальністю  8.030507 « переклад» освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.