Кафедра теории, практики и перевода французского языка

Кафедра заснована у 2000 р. на базі секції французької мови кафедри іноземних мов №1, яка була створена ще у довоєнні часи.

Завідує кафедрою доцент Полюк Ірина Станіславівна.

Кафедра забезпечує підготовку студентів факультету лінгвістики з французької мови і є профілюючою - готує студентів за фахом "Переклад".

Викладачі кафедри, які мають високий рівень кваліфікації, успішно поєднують навчально-методичну роботу з науково-дослідницькою. Викладачі кафедри брали активну участь у європейських програмах TEMPUS TACIS. Зокрема, вони підтримують міжнародні зв'язки з навчальними закладами Франції такими, як університет Lyon III, Ecole Centrale de Lyon. Результати цієї плідної роботи висвітлені у низці методичних посібників, підручників, наукових публікацій, доповідей на наукових конференціях.

Студенти кафедри ТПП французької мови мають унікальну можливість працювати з оригінальними підручниками, які надійшли до університету за даною програмою. На кафедрі створено методичний кабінет, укомплектований необхідною навчальною та художньою літературою, відео- та аудіоматеріалами.

Майже всі викладачі кафедри за програмою "TEMPUS TACIS" мали змогу підвищити свою кваліфікацію під час стажування у Франції.

Кафедра ТПП французької мови тісно співпрацює з агенцією Міністерства освіти Франції Едю-Франс, проводить спільні презентації. Кафедра сприяє розповсюдженню інформації про вищі навчальні заклади Франції та відкриває великі можливості для процесу інтернаціоналізації вищої освіти.

Також на кафедрі ТПП французької мови ведеться викладання іспанської мови для студентів технічних факультетів та курси для всіх студентів університету, які бажають вивчити цю мову.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/FR/

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.