Skip to content

Научная работа

Напрями наукової роботи

Наукова діяльність факультету є цілісною системою дослідницької роботи викладачів, спрямованої на вивчення актуальних проблем лінгвістики. Серед основних напрямків наукової роботи основними є такі:

 • дослідження теоретичних концепцій перекладознавства, когнітивних та емоційно-прагматичних компонентів мовлення; неології і неографії мови, методики викладання іноземних мов, міжкультурної комунікації та інших важливих питань;
 • виступи на наукових конференціях;
 • публікація наукових статей у фахових виданнях;
 • комплексний підхід до вирішення наукових проблем;
 • налагодження зв’язків з науковими організаціями системи НАН України;
 • використання сучасних інформаційних технологій при виконанні наукових досліджень;
 • активне використання вагомих наукових результатів для підняття загального іміджу факультету;
 • надання науково-консультативної допомоги студентам I-VІ курсів при написанні наукових робіт для участі у англомовних наукових студентських конференціях і олімпіадах з фахових дисциплін;
 • залучення талановитої молоді до наукових досліджень;
 • вступ до аспірантури та захист дисертаційних робіт.

 Інтеграція наукової роботи з навчальним процесом

У межах виконання наукової кафедральної теми “Антропоцентричні тенденції у перекладознавстві, міжкультурній комунікації та контрастивному дослідженні мов у контексті Болонського процесу” передбачено підготовку курсів для магістрів, методичних розробок та посібників для інтегрованого навчання англійської мови на різних курсах відповідно до загальноєвропейських рекомендацій, а також програмного забезпечення для впровадження кредитно-модульної системи.

Інноваційна діяльність

У навчальному процесі застосовуються нові особистісно-орієнтовані методики навчання, що підтвердили свою ефективність під час проведення поточного тестового контролю, модульних контрольних робіт, ректорського контролю, заліків та екзаменів. Це нові методики формування іншомовної комунікативної компетенції читання, говоріння, письма та аудіювання, а також використання мультимедійних засобів навчання у формуванні іншомовної комунікативної компетенції студентів.

Протягом останніх років було укладено угоди про співробітництво з кількома навчальними закладами України серед них центр вивченя іноземних мов ешко.

Участь студентів у науковій роботі кафедри

Викладачі факультету щороку беруть участь в організації міжвузівської студентської науково-практичної конференції.

Зокрема у 2008 році відбулась міжвузівська студентська науково-практична конференція “Innovations in Science and Engineering”.

Під час конференції працювали секції:

 1. General Engineering
 2. Modern Information Technologies
 3. Physics and Mathematics Today
 4. Problems in Natural Sciences and Medicine
 5. New Trends in Linguistics, Law and Social Sciences
 6. Innovations in Science and Engineering
23.10.2020
Новость
Дистанційне навчання продовжено до кінця семестру!
У зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.
23.10.2020
Новость
Карантин 2020 в КПІ (22.10.2020)
22.10.2020 стало відомо, що у КПІ на COVID-19 захворіли:   1 студент ФЕА (18 гуртожиток), встановлено 2 контактні особи. Всі на самоізоляції в 14 гуртожитку.   1 студент та 1 аспірант ХТФ (19 гуртожиток), на самоізоляції в гуртожитку. 5 контактних, троє з них з підозрою, очікуємо на результати. (https://telegra.ph/file/61246f034751cb6fb866e.png)
17.10.2020
Новость
Привіт, вступники 2021! «КПІАбітFest 2021. Частина 1»!
  У Києві сьогодні дощить, але це не завадить відвідати КПІАбітFest, бо він онлайн! Долучайтеся за посиланням (https://youtu.be/uYmi6-8BpmA)!     Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | фейсбук (https://www.facebook.com/pg/hochuvkpi/) | інстаграм (https://instagram.com/abiturient_kpi) | телеграм (https://t.me/vstup_kpi)
AdaptiveThemes