Конференции и семинары

Щорічно викладачі факультету беруть участь у наукових конференціях різного рівня: від університетських до міжнародних, де виступають з доповідями, обмінюються досвідом з колегами, підвищують свою кваліфікацію та налагоджують міжуніверситетські та міжнародні контакти.

Серед основних наукових заходів, у яких брали участь співробітники ФЛ можна назвати такі: Міжнародна науково-практична конференція «Мови і світ: дослідження та викладання», Міжнародна науково-практична конферен¬ція «Людина як су¬б’єкт міжкультурної комунікації: антропо¬центричні та етно¬центричні тенденції у філології, перекладі та інноваційні підходи до навчання іноземних мов», Міжнародна науково-практична конференція «Професіоналізм педагога в контексті європейського вибору України», Міжнародні педагогічні читання «Проблеми якості виховання і навчання у системі безперервної освіти», Міжнародна науково-практична конференція «Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору», Mezinarodni vedecko-prakticka konference «Efektivni nastroje modernich ved».

Щорічно викладачі факультету організовують науково-практичну студентську конференцію, де студенти з різних ВНЗ представляють наукові доповіді англійської мовою. Тези доповідей видаються окремою збіркою.

На кожній кафедрі факультету проходять окремі наукові конференції та семінари, завданням яких є обмін досвідом, розширення знань з конкретних питань методики викладання тощо. Викладачі кафедр презентують свої доповіді з різних питань. Зокрема з методів підготовки тестів для студентів різного рівня знань, створення мовного портфелю для інженерів тощо.

Керівництво факультету запрошує іноземних викладачів, які проводять наукові семінари, на котрих представляють власні системи викладання іноземних мов, зокрема із застосуванням мультимедійних засобів навчання, діляться новими методиками тощо

29.07.2020
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.