Skip to content

Приветствие декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Уважаемые посетители нашего сайта!

Мы приветствуем вас на Web-странице факультета лингвистики!

Мы готовим высококвалифицированных профессиональных переводчиков научно-технической и деловой литературы, которые плодотворно работают в различных областях народного хозяйства и бизнеса Украины. На факультете преподаются английский, немецкий, французский, испанский и другие языки. Лучшие выпускники и молодые специалисты остаются работать в НТУУ «КПИ», обучая студентов всех факультетов и институтов нашего университета.

К вашему вниманию на сайте мы предлагаем информацию для преподавателей и студентов, абитуриентов и аспирантов, а также для всех, кто интересуется изучением иностранных языков, организацией учебного процесса, научно-методическими разработками факультета.

Будем рады общению с вами!

Декан факультета лингвистики

Наталия Семеновна Саенко

12.06.2019
Об'ява
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
12.04.2019
Новость
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Об'ява
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
AdaptiveThemes