Приветствие декана

Декан факультету лінгвістики Наталія Семенівна Саєнко

Уважаемые посетители нашего сайта!

Мы приветствуем вас на Web-странице факультета лингвистики!

Мы готовим высококвалифицированных профессиональных переводчиков научно-технической и деловой литературы, которые плодотворно работают в различных областях народного хозяйства и бизнеса Украины. На факультете преподаются английский, немецкий, французский, испанский и другие языки. Лучшие выпускники и молодые специалисты остаются работать в НТУУ «КПИ», обучая студентов всех факультетов и институтов нашего университета.

К вашему вниманию на сайте мы предлагаем информацию для преподавателей и студентов, абитуриентов и аспирантов, а также для всех, кто интересуется изучением иностранных языков, организацией учебного процесса, научно-методическими разработками факультета.

Будем рады общению с вами!

Декан факультета лингвистики

Наталия Семеновна Саенко

Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики