Коли будуть оприлюднені рейтинг успішності студентів?

January 25, 2023 by admin

Рейтинги успішності студентів за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р. будуть оприлюднені на сайті

Шановні колеги! Шановні здобувачі вищої освіти!

January 18, 2023 by admin

Нагадуємо щодо семестрового контролю для студентів 1-4 курсів бакалаврів, 2 курсу магістрів

Апеляції по додаткових балах!

January 2, 2023 by admin

Звертаємо вашу увагу: у разі, якщо студент не погоджується з рішенням стипендіальної комісії факультету/інституту, щодо нарахування додаткових балів,

Увага! Завершується подання документів на отримання додаткових балів за осінній семестр 2022/2023

December 22, 2022 by admin

Нагадуємо, з 07 по 25 грудня 2022 (включно) студенти можуть подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності, відповідно до якого буде призначено академічну стипендію за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р.

Запрошуємо 10 грудня на День відкритих дверей КПІАбітFest!

December 9, 2022 by admin

Ми спробуємо з вами розібрати найпоширеніші помилки вступної кампанії 2022 року та допоможемо уникнути їх в майбутньому. Починаємо готуватися до 2023 вже зараз!

Додаткові бали за осінній семестр 2022/2023

December 7, 2022 by admin

З 07 по 25 грудня 2022 (включно) студенти можуть подати документи, які дають підстави для врахування додаткових балів у рейтингу успішності, відповідно до якого буде призначено академічну стипендію за результатами зимового семестрового контролю 2022/2023 н.р.

Щорічне опитування стосовно якості освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського

November 22, 2022 by admin

Хочете покращити рівень освіти в університеті, вплинути на якість своєї освітньої програми? Тоді запрошуємо взяти участь у соціологічному опитуванні стосовно якості освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Новий набір! Не розумієте іноземців? Чи дискомфортно, коли доводиться з ними спілкуватись?

November 19, 2022 by admin

Настав час вивчати мови ефективно та комфортно.

Факультет лінгвістики КПІ спільно з Центром кар’єрного зростання Міжнародного університету фінансів розробили авторську методику і запрошують вас на курс з вивчення іноземних мов.

Запрошуємо до участі в І етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка

November 14, 2022 by admin

Незабаром у КПІ відбудеться І (університетський) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі можуть брати участь усі охочі студенти (бакалаври 1-4 курсів та магістри 1 курсу).

25.01.2023
Коли будуть оприлюднені рейтинг успішності студентів?
18.01.2023
Шановні колеги! Шановні здобувачі вищої освіти!
2.01.2023
Апеляції по додаткових балах!