Skip to content

Медичне обслуговування студентів КПІ

July 22, 2021 by admin

 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.

Якщо ви студент і плануєте найближчі роки провести в Києві – наполегливо рекомендуємо перезаключити декларацію з найближчим місцевим лікарем Солом'янського району (це можна зробити як в державній, наприклад Київська міська студентська поліклініка (https://helsi.me/clinic/85817e3e-6b17-4332-b97a-9a9f3621b44f/doctors), так і приватній клініці, наприклад медичний центр «Мій Лікар» (https://t.me/dnvr_31/799)).

 Навіщо заключати декларацію? Через реформу в охороні здоров'я – право на безоплатний пакет медичних послуг є лише у громадян, які підписали декларацію з лікарем. Варто зазначити, що невідкладну допомогу в КМСП надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.

Ми зібрали для вас дані про аптеки, поліклініки, медичні центри, лабораторії, травмпункти та інші медичні заклади поруч з КПІ і нанесли на гугл-мапу «Медична допомога» (https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer?hl=ru&mid=1XwPnoYE0h9VYejM5I8Ag...).

 Де можна вакцинуватися проти COVID-19 та що мати з собою? Як знайти собі сімейного лікаря поруч з КПІ? Як підписати декларацію з сімейним лікарем? Розклад роботи Київської міської студентської поліклініки та багато іншого читайте в статті «Медичне обслуговування студентів КПІ» (https://telegra.ph/health-of-students-09-13).

 Нагадуємо, при поселенні (https://t.me/dnvr_31/1340) потрібно лише довідку від сімейного лікаря (датовану не пізніше, ніж за 7 днів до дня поселення) з відміткою дерматолога та актуальні результати флюорографії.

11.10.2021
News
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
News
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
News
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?
AdaptiveThemes