Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка

August 16, 2021 by admin

Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.

Студенти, які планують зареєструвати своє місце проживання за адресою гуртожитку мають особисто звернутися в ЦНАП Солом'янського району (https://www.solor.gov.ua/section/53) (Повітрофлотський просп., 41 або Чоколівський просп., 40) з наступними документами:
   •  Паспорт; або ID картка з додатком 13;
   •  Довідка з деканату про навчання (зможете отримати в деканаті після 01 вересня);
   •  Оригінал угоди на проживання у гуртожитку + копія першої та другої сторінки угоди (отримаєте після поселення до гуртожитку);
   •  Квитанція про сплату держмита;
   •  Призовникам та військовозобов'язаним попередньо стати на військовий облік у Солом'янському ТЦК та СП (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241 13 25): вівторок, четвер, 09:00-13:00. З собою мати приписне свідоцтво/інший військовий документ і паспорт).

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?