Skip to content

Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!

June 7, 2021 by admin

Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».

Якщо ви не бачите оцінок, то терміново повідомте про це деканат через бот (https://telegra.ph/KANALI-FAKULTET%D0%86V%D0%86NSTITUT%D0%86V-07-27) або з понеділка телефоном (https://telegra.ph/Kontaktn%D1%96-osobi-fakultet%D1%96v%D1%96nstitut%D1%...) в робочий час. А вже завтра розпочинається проведення перших екзаменів.

 Нагадуємо, якщо ви не допущені з якоїсь дисципліни, то замість ліквідації академічної заборгованості, ви можете до 22.06 подати заяву на повторне прослуховування не базових дисциплін наступного семестру/року (максимум 2 дисципліни в семестр понад обсяг). Форми заяв та порядок оформлення в статті (https://telegra.ph/additional-educational-services-01-14). Про те, які дисципліни є базовими, а які ні – вам підкажуть на кафедрі.

 Допуск до ліквідації академічної заборгованості у випадку отримання відмітки «не допущено» від викладача з заліку/курсової роботи надає кафедра, де ви навчаєтесь. Вона може своїм рішенням і не допустити вас до перескладань, тому це варто уточнити. До початку ліквідації заборгованості кафедри ці рішення вже мали прийняти.

 Також, раді повідомити, що з 2 червня читальні зали Бібліотеки КПІ відкрито (https://t.me/kpi_library/1547) для відвідувачів за наявності захисної маски та дотримання протиепідемічних заходів. Зауважимо, холи Бібліотеки недоступні для роботи.

 Розклад сесії для вашої групи шукайте в особистому кабінеті в Електронному кампусі або на сайті rozklad.kpi.ua. У разі, якщо викладач призначає екзамен в якийсь інший час, відмінний від розкладу – негайно пишіть нам (http://t.me/dnvr_team_bot)!
 Коли:
   •  07.06-19.06 екзамени
   •  22.06-26.06 ліквідація академічної заборгованості
 Де: онлайн, виключно дистанційно!

7.06.2021
Новина
Нагадуємо! Уже завтра розпочинається екзаменаційна частина семестрового контролю!
Станом на 23:59 сьогодні всі оцінки з заліків та курсових робіт вже мають відображатись у ваших особистих кабінетах в АІС «Електронний кампус».
3.06.2021
Новина
Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності
 Сьогодні, 03 червня, на сайтах факультетів/інститутів оприлюднюються рішення стипендіальних комісій факультетів/інститутів щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.
3.06.2021
Новина
Прошу ознайомитись з розподілом додаткових балів студентів нашого факультету.
РОЗПОДІЛ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
AdaptiveThemes