Skip to content

Медичне обслуговування студентів КПІ

July 22, 2021 by admin

 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.

Якщо ви студент і плануєте найближчі роки провести в Києві – наполегливо рекомендуємо перезаключити декларацію з найближчим місцевим лікарем Солом'янського району (це можна зробити як в державній, наприклад Київська міська студентська поліклініка (https://helsi.me/clinic/85817e3e-6b17-4332-b97a-9a9f3621b44f/doctors), так і приватній клініці, наприклад медичний центр «Мій Лікар» (https://t.me/dnvr_31/799)).

 Навіщо заключати декларацію? Через реформу в охороні здоров'я – право на безоплатний пакет медичних послуг є лише у громадян, які підписали декларацію з лікарем. Варто зазначити, що невідкладну допомогу в КМСП надають усім студентам – незалежно від того, підписані в них декларації з лікарями чи ні.

Ми зібрали для вас дані про аптеки, поліклініки, медичні центри, лабораторії, травмпункти та інші медичні заклади поруч з КПІ і нанесли на гугл-мапу «Медична допомога» (https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer?hl=ru&mid=1XwPnoYE0h9VYejM5I8Ag...).

 Де можна вакцинуватися проти COVID-19 та що мати з собою? Як знайти собі сімейного лікаря поруч з КПІ? Як підписати декларацію з сімейним лікарем? Розклад роботи Київської міської студентської поліклініки та багато іншого читайте в статті «Медичне обслуговування студентів КПІ» (https://telegra.ph/health-of-students-09-13).

 Нагадуємо, при поселенні (https://t.me/dnvr_31/1340) потрібно лише довідку від сімейного лікаря (датовану не пізніше, ніж за 7 днів до дня поселення) з відміткою дерматолога та актуальні результати флюорографії.

1.09.2021
Новина
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Новина
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Новина
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.
AdaptiveThemes