Skip to content

Віддаючи пріоритет науці, Україна стане багатшою і безпечнішою — Михайло Згуровський

July 25, 2022 by admin

Ректор Київської політехніки академік НАН України Михайло Згуровський опублікував статтю в британському виданні University World News, яке освітлює новини та події вищої освіти з глобального погляду.

Михайло Згуровський наголошує, що виграти війну можуть не лише солдати на полі бою, а й передові технології, інженери й науковці в галузі електроніки, інформатики, нових матеріалів і механіки.

«Під час війни Україна не припиняла навчати фахівців. Навчання триває, хоча й не у звичному форматі. Компетентні фахівці потрібні як Збройним силам, так і економіці й суспільству.

Розвиток науки має бути одним з найвищих пріоритетів політики України. Адже створюючи високотехнологічні продукти з високою доданою вартістю та захищаючи інтелектуальну власність, ми не лише забезпечимо робочі місця і зростання ВВП, а й гарантуємо безпеку країни».

 Повний текст статті читайте за посиланням (https://www.universityworldnews.com/post.php?story=20220718114349209).

2.10.2022
Новина
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Новина
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Новина
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету
AdaptiveThemes