Skip to content

Освітній процес у осінньому семестрі 2022/2023 н.р.

July 29, 2022 by admin

 Відповідно до підготовленого Наказу «Про заходи щодо організації та здійснення освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року» освітній процес в КПІ ім. Ігоря Сікорського починається у дистанційному режимі / дистанційному режимі з проведенням окремих занять в очному режимі для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання відповідно до графіку навчального процесу на 2022/2023 н.р.  та Регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
 
За рішенням Вчених рад факультетів / НН інститутів (мають бути ухвалені до 16.08.2022!) дозволяється проведення окремих занять в очному режимі з урахуванням особливостей окремих освітніх програмам (або їх освітніх компонентів) за умови: наявності місць в укриттях навчальних корпусів, де планується проводити заняття, та дотримання стандартів вищої освіти. У разі проведення окремих занять (практичних, лабораторних) в очному режимі:
   •  очно заняття проводяться лише для тих, хто має таку можливість;
   •  забезпечується можливість дистанційного підключення (онлайн трансляції) до таких занять;
   •  передбачаються окремі дні проведення занять в очному режимі з урахуванням безпечних умов для здобувачів вищої освіти та наукового-педагогічних / педагогічних працівників.
 
 Для здобувачів, які не мають можливості брати участь в освітньому процесі передбачається: можливість перенесення опанування освітнього компоненту на наступні семестри, надання індивідуальних графіків навчання та складання семестрового контролю, або академічної відпустки.
 
 Наказ «Про заходи щодо організації та здійснення освітнього процесу в осінньому семестрі 2022/2023 навчального року» наразі на погодженні. Більше інформації у статті (https://telegra.ph/stay-safe-and-donate-to-the-Armed-Forces-of-Ukraine-0...).
2.10.2022
Новина
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Новина
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Новина
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету
AdaptiveThemes