Skip to content

Другий календарний контроль

May 6, 2021 by admin

Другий календарний контроль у весняному семестрі 2020/2021 н.р.
Сьогодні розпочався другий календарний контроль весняного семестру для студентів бакалаврів 1-3 курсу та студентів магістрів 1 курсу. Він триватиме до 20.05 включно. Рекомендуємо уточнити у всіх викладачів вимоги до отримання позитивної оцінки за результатами календарного контролю. 
 
 Що потрібно, щоб отримати позитивний результат по другому календарному контролю? Що буде, якщо з дисципліни, за результатами календарного контролю, є дві незадовільні оцінки? Чи можна виправити результати календарного контролю? Відповіді на ці та інші питання дивіться тут (https://t.me/dnvr_31/863). 
 
Нагадуємо, при будь-яких контрольних заходах необхідно дотримуватися принципів академічної доброчесності! До чого може призвести їх порушення дивіться тут (https://t.me/dnvr_31/1131).
 
Додаткова інформації:
   •  Якщо є питання – пишіть нам в бот (http://t.me/dnvr_team_bot). 
   •  Повідомити про те, що з певної дисципліни не ведеться модуль Поточний контроль в Електронному кампусі і ви не знаєте своїх поточних результатів, можна заповнивши форму (https://forms.gle/cqSVpz4rbvy3dAQy5). 
   •  Що робити у разі конфліктних ситуацій – інструкцію дивіться тут (https://t.me/dnvr_31/1159).
   •  Більш детально про календарний контроль в статті (https://telegra.ph/Atestac%D1%96ya-07-08).
29.07.2021
Nouvelles
Розміщення відбіркових комісій
Гугл-мапа  з навігацією по університету (відбіркові комісії, принтцентри, конверти, супермаркети, магазини, аптеки, кафе, кав'ярні, вбиральні).
27.07.2021
Nouvelles
Результати комплексного фахового випробування
Результати комплексного фахового випробування Спеціальність 035 «Філологія»  
22.07.2021
Nouvelles
Медичне обслуговування студентів КПІ
 Студенти – дорослі та свідомі громадяни України. МОН України та керівництво Університету не можуть змусити, ми тільки інформуємо та рекомендуємо, до кого можна звернутися у разі потреби.
AdaptiveThemes